Анатомията на Грей - Тема №26

  • 39 275
  • 749
  •   1
Отговори
# 390
  • До морето
  • Мнения: 7 069
Аз пък не понасях Ейприл. Много ми е невротична и вечно я плюех, но като я разкараха (така изненадващо и за самата актриса), чак взе да ми липсва. Особено пък на фона на следващите връзки на Ейвъри.
Съгласна съм, че 12ти или 13ти сезон трябваха да приключат. Не го гледам от тръгването на Алекс. Само ви чета и чат пат, ако хвана някоя серия по Фокс Лайф.

# 391
  • софия
  • Мнения: 4 985
Какво приключване? Те обявиха 18-ти сезон.

# 392
  • Мнения: 15 572
Не гледам сериала - чакам да качат всички серии, за да ги изгледам един след друг. Обаче хванах една серия и съм меко казано потресена. Толкова бавно се движеха актьорите, толкова тягостно вървеше сериала, че все едно беше пуснат на забавен кадър. Сетих се първите сезони колко много динамика, скорост, напрежение и енергия имаше. Направо не мога са повярвам в какво го превърнаха този прекрасен сериал Sad

# 393
  • Мнения: X
В началото този сериал наистина беше драма с високо качество.
Но постепенно осъзнах, че г-жа Шонда Раймс не осъзнава с всичките тия storylines какво причинява както на самата себе си, така и на екипа и зрителите.
Историята на Изи Стивънс ми беше много нереалистична. Започна с наглите опити на един с болно сърце да я вкарва с леглото си, що за глупост беше това? Постфактум тя наруши закон за да го спаси и го убиха. Идиотско.
Историята на Мередит също беше интересна в началото, но тези постоянни hot and cold отношения с Патрик Демпси и сексапилния доктор Шепърд с времето се превърнаха в едни отвратителни постоянни расистки нападки помежду им, които като за капак, написани от Шонда предизвикваха омраза към целия character на Демпси. А смъртта му беше просто нелепа. Лекарска грешка? Seriously?
Историята с Кристина и Бърк. Направо бях втрещен. Учуден и втрещен. После плъзнаха слуховете за сексуалността на T.R. Knight [ не че ме интересува гей ли е или не] и съвсем объркаха историята.
Изи в 4-ти сезон да играе Homewrecker и да преспи с Джордж заради единия plot twist. Окей, интересно беше, ама да я номинират за Еми с тази история е just an embarrassment.
Изи - четвърти стадий меланом с халюцинации и напълно увреден организъм успява да се пребори с рак, който е почти нелечим и не може да се пребори в реални условия, за да бъде уволнена, че е поръчала 0 K Bath с калий на диализа, което не само че е екстремна мярка, която повечето лекари почти не ползват при пациенти на диализа, ами и като за капак се нарежда не от хирург, а от друг лекар! И затова тя е уволнена!
YOU JOKING ME???? Ако бяха умряли с Джордж в края на 5-ти сезон щеше да е 3 пъти по-въздействащо от това Джордж да умре блъснат от автобус а Изи да оцелее след 4-ти стадий рак! И да я уволнят!
Чиста психотия след масовата стрелба, Кристина да оперира с пистолет до главата си ми дойде прекалено. Ако това бях аз по всяка вероятност щях да съм в такъв state of shock че по всяка вероятност да съм в психиатрична клиника за постоянно.
Просто се насъбраха толкова много убийства.
Беше интересна история някога, благодарение на този сериал подобрих английския си, сега го гледам без субтитри.....
Ако бяха приключили към 12-ти сезон или към 14 след наградата на Мередит, е, щеше да е друга история.
В момента е такава скука.....
Шонда буквално уби тръпката в тоя сериал. Алекс Карев written off  в рамките на единичен епизод.
Демпси уволнен че и слухове за изневяра на set-а на сериала.
Катрин Хейгл мразена из целия интернет.
Добре че Сандра О се е махнала, защото честно казано, тя беше по-добра като актриса и човек от всичките там.
Сори за огромния коментар.

# 394
  • Мнения: 1 212
Абсолютно!
Колкото и да го обичам, не мога да си кривя душата, че вече няма смисъл от сериала...
Гледам го по навик, но не е същото...

# 395
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
По нашите телевизии дават явно последния сезон, децата го гледат, снощи се зазяпах, серия с пълнеж - разговори на Мередит по плажа с разни, дето идват и си отиват, тук таме по някой случай в болницата и нищо съществено - Джаксън се кара на Ричард, да накара майка му да носи маска??? Това не е сериала, който ме залепяше пред телевизора и ме караше да повтарям сезон след сезон...

# 396
  • Мнения: 15 572
Съгласна съм. Всичко стана твърде скучно, предвидимо и бавно. Нито един персонаж не остана такъв, какъвто беше в самото начало на появяването му. Всеки един беше смачкван все повече и повече с всеки следващ сезон /най-ясно се вижда това при Оуен - от военен мъжкар стигна до посредствено мрънкало/. Всички се превърнаха от будни, интересни и различни хора в еднакви, сиви и скучни елементи. Шонда трябваше да спре със смъртта на Дерек. Да бяха катастрофирали всички и да се беше приключило. Или иска да кара така до пенсионирането на Мередит Грей? Или ще я разболее от Алцхаймер /колко предвидимо/?
Мен лично много ме дразни това, че се чудят с кой да я съберат. Пробваха с един, после с втори, който не беше лош избор /Делука/, но разликата в годините беше осезаема, сега с трети...... Превърнаха я от сериозна майка на три деца, изгубила любовта на живота си в лека жена, която скача от мъж на мъж сякаш е все още младата, свободна, неангажирана с деца студентка. Да не говорим, че това обяснение в любов с Делука, което мен лично много ме зарадва, беше напълно излишно, щом го направиха луд после. Защо беше необходимо това? Пълна глупост - вече се чудят кой с кого да събират и да разделят. Станаха копие на Дързост и красота

# 397
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
По нашите телевизии дават явно последния сезон, децата го гледат, снощи се зазяпах, серия с пълнеж - разговори на Мередит по плажа с разни, дето идват и си отиват, тук таме по някой случай в болницата и нищо съществено - Джаксън се кара на Ричард, да накара майка му да носи маска??? Това не е сериала, който ме залепяше пред телевизора и ме караше да повтарям сезон след сезон...
А дано, ама надали.
Четох, че щяло да има следващ, уж този наистина беше последен, вече май не е....
Иначе това с плажа беше брутална тъпотия, повече от половин сезон главната героиня е с ковид кома, и на океанския бряг си направи срещи с всички умрели свои мъже, и не само. Абсолютен пълнеж, аз го гледам само защото съм го започнала, иначе да, определено не е същия сериал.....

# 398
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
А, имах предвид, че е последният сниман Simple Smile Иначе не знам дали ще е последен... Но е крайно време да спрат.

# 399
  • Мнения: 1 993
Беше хубаво да измислят това с плажа, за да могат да връщат стари любими герои, вижда се, че ще се вдигне рейтинга по този начин. Най-вероятно следващия сезон ще е последен, дано го направят по-вълнуващ. За мен финала трябва да е с няколко години напред, когато Мередит е остаряла и има алцхаймер, тогава може да включат пак мъртъвци.

# 400
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Откъде се вижда, че ще се вдигне рейтинга по този начин?
Защото аз чета само негативи именно заради въпросните мъртъвци, и откази на хора да следят сериала.
И за кои "стари герои" говориш?
Дерек, и кой друг?
Де Лука съвсем не е стар, нито "стар".
Дерек обаче беше супер състарен, какъвто е и вече актьора.

# 401
  • Мнения: 1 993
Откъде се вижда, че ще се вдигне рейтинга по този начин?
Защото аз чета само негативи именно заради въпросните мъртъвци, и откази на хора да следят сериала.
И за кои "стари герои" говориш?
Дерек, и кой друг?
Де Лука съвсем не е стар, нито "стар".
Дерек обаче беше супер състарен, какъвто е и вече актьора.
Показаха Лекси, Марк, Джордж -  никой не е казал, че за хубаво вдигат рейтинга, върнаха първо Дерек,  феновете се развълнуваха какво става, пуснаха мистериозни трейлъри, че други герои ще се връщат и се увеличи гледаемостта. Но пък има и положителни коментари не само отрицателни.

# 402
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Тоест, излъгаха феновете?
Че герои ще се връщат?
Защото за мен това не е връщане, но явно всеки има различна гледна точка.
Лекси и Марк явно съм ги пропуснала, че и те са се "върнали" от ...някъде.
Джордж го забравих.
За мен това беше супер тъпотия, но разни хора, разни идеали.
А ако имаш данни, че това е увеличило гледаемостта, ок, аз не съм се задълбочавала дотолкова, чета отзиви на фенове.

# 403
  • Мнения: 1 993
Тоест, излъгаха феновете?
Че герои ще се връщат?
Защото за мен това не е връщане, но явно всеки има различна гледна точка.
Лекси и Марк явно съм ги пропуснала, че и те са се "върнали" от ...някъде.
Джордж го забравих.
За мен това беше супер тъпотия, но разни хора, разни идеали.
А ако имаш данни, че това е увеличило гледаемостта, ок, аз не съм се задълбочавала дотолкова, чета отзиви на фенове.
Защо да ги лъжат, нали почнаха с Дерек, те са наясно, че Мередит е в кома и ще срещне свои хора - в трейлърите даваха само брега и надпис "кой е следващият", нещо такова.

# 404
  • Мнения: 15 572
1. Всички "завърнали се" персонажи починаха на сравнително ранна - средна възраст. Сега, връщайки ги след толкова години, всички изглеждат стари, напълняли и т.н. Напълно излишно беше това завръщане

2. "Радостта" на Мередит от срещата й с любовта на живота й беше покъртителна. Имах чувството, че ще заспят и двамата, докато си се радват един на друг. Чак си мисля, че не са се рзделили много добре в сезона, когато Дерек умря - много слаба игра.

3. Ковид комата на Мередит би могло да е добра идея, ако това щеше да е последния сезон, в края на който да умре. Но, при условие, че ще остане жива, да я държат половин сезон в кома, обикаляйки по някакъв плаж, е такава глупост, че няма на къде повече. Да не говорим самото заспало темпо на сериала колко нереалистично е, спрямо това, което всички видяхме в болниците по време на пандемията.

Общи условия

Активация на акаунт