Анатомията на Грей - Тема №26

  • 39 060
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 478
И аз се надявах да споменат за Де Лука нещо...
Нямам спомен да се е казвало, че Алисън и Теди са били гаджета. Явно сега са решили да го вметнат...

# 61
  • Мнения: 2 328
И аз се надявах да споменат за Де Лука нещо...
Нямам спомен да се е казвало, че Алисън и Теди са били гаджета. Явно сега са решили да го вметнат...

Дори не е имало намек за такива отношения между тези две дами.Много слаб сезон,много..Криста никак не я бива.

# 62
  • Мнения: 25 732
Поне актрисата, която изигра Алисън е готина. Моя любимка.

# 63
  • Мнения: 1 295
На мен епизодът ми хареса. Ричард ми е Любимец и се радвам, че откриха, че има проблем, за да му помогнат.
Мисля си, че Мередит ще му помогне, защото доколкото си спомням Дерек работеше по някакъв проект за Алцхаймер или нещо подобно, според мен ще продължи работата му. Починалата му съпруга и майката на Мередит страдаха доколкото си спомням от това.
Теди на мен след тази история ми стана по - интересна, но е време да се изясни с Оуен.
Стискам палци да не пипат Линк и Амелия, много си отиват.
За първи път харесах Маги с някого, много си отиват, иска ми се новият доктор да влезе в сериала.
Хейс е повече от идеален за Мередит, надявам се скоро да ги съберат.
Джаксън и Джо са мои големи любимци, дано им намерят щастието, а за мен би било чудесно да има нещо между тях, не знам защо, но си ги представям като чудесна двойка.
Де Лука също бих искала да остане в сериала, в последно време ми е интересен.

# 64
  • Мнения: 2 328
Джо и Джаксън наистина ще са хубава двойка.

# 65
  • Мнения: 4 097
Определено Джаксън и Джо ще са повече от идеални заедно, но да видим дали ще се случи.

# 66
  • Мнения: 2 058
Нещо не ми хареса този епизод... Да видим другата седмица финала за сезона какво ще скалъпят.

# 67
  • Мнения: 25 732
Точно скалъпване е всичко след напускането на Алекс.
Дори си мисля, че и те не знаят какво му е на Ричард.

# 68
  • София
  • Мнения: 8 637
Джаксън и Джо биха били потресаващи заедно Satisfied Те говорили ли са си въобще?
Щеше да е логично с Линк, ако бебето се беше оказало на Оуен. Но сега би било поредната излишна драма и объркване.
Серията с конференцията беше малко скучна, пълнеж просто. Това с Теди не ме възхити особено.

# 69
  • Мнения: 16
Точно скалъпване е всичко след напускането на Алекс.......
Едно към едно с моето мнение!

# 70
  • Мнения: 1 212
На мен новият епизод много ми хареса. Беше динамичен, с доза хумор и на няколко пъти ми се насълзиха очите. Това е Grey's който помня и обичам!
Състоянието на Ричърд много бързо се влоши.... Disappointed
И прилича на Алцхаймер, дано в последния епизод за сезона разберат какво му е.
Амелия и Линк ми бяха много сладки, почти бях сигурна, че ражда, пък то... Бракстън Хикс Grinning
Историята с Том и момченцето ме натъжи, радвам се че го спаси!
Само не можах да разбера Теди защо цял епизод търчи след Том, а накрая отиде да се натиска с Оуен, че и ще се женят вече веднага.... И тя не знае какво иска, развалиха й образа, а я харесвах.

# 71
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Е, какъв е шансът любовницата, жена ти и накрая и ти да се разболеете от Алцхаймер? Да не би да се предава по полов път?

# 72
  • Мнения: 1 212
А подробности Joy
Може и да не е това, Мередит казва че не е...
Просто много прилича на тази болест.

# 73
  • Мнения: 2 058
Дори си мисля, че и те не знаят какво му е на Ричард.

Сега гледах трейлъра и мисля, че те наистина нямат идея какво му има.

Мисля че Теди ще се откаже от сватбата и така и трябва според мен, само размотава и наранява Оуен.

# 74
  • Мнения: X
На мен новият епизод много ми хареса.

И на мен. Много ми е тъжно за Ричард. Сцената с Мередит в операционната зала беше много силна. Никой не каза в епизода, че е Алцхаймер, даже според изследванията, които направиха, Маги предположи, че може да е рядка форма на деменция. А относно какъв е шансът и тримата да се разболеят от Алцхаймер, за съжаление, хич не е малък. Има много случаи, които приличат на Алцхаймер, но не са и трудно се поставя диагноза. В тази си част епизода отразява много добре действителността. За съжаление, много хора по света са в състоянието на Ричард и тенденцията е да стават все повече.
Хареса ми, че откриха още малко от образа на Корасик. Теди нали в предишния епизод се обясняваше на жената на Алисън, как сега разбрала, че човек може да бъде влюбен в двама.

Общи условия

Активация на акаунт