Анатомията на Грей - Тема №26

  • 39 140
  • 748
  •   3
Отговори
# 255
  • софия
  • Мнения: 4 985
Скрит текст:
Не бе, това е Ковид .... експлоатирали да всички интерпретации и случаи по темата, вклпчително падащите по улиците....

# 256
  • София
  • Мнения: 3 777
Малка ми беше скучно. Сюжетите се развиват чудно.

# 257
  • София
  • Мнения: 11 765
Ох а и си поплаках малко

Скрит текст:
На сцената когато съобщиха на бащата че е починало момчето. Според мен Мер припадна от умора, нали си гоовреха с новия доктор за сънищата та от там. Бях видяла спойлера вече таа не ми беше изненада.

# 258
  • Мнения: 2 064
Скрит текст:
Аз някъде мернах снимка на Мер и Дерек и разбрах, че ще се появи. Но исках да  изгледам епизодите първо и тогава да чета.
По принцип харесвам Джо и Джаксън и мисля, че може да им се получи. Амелия и Линк никак не ми харесват като двойка. Маги е много свежа като е обвързана. Оуен, ех на него хич не му върви, но по- добре сам. Дано да не успее да го убеди нещо Теди и той да и прости.
Първо изгледах епизода на Станцията той беше доста тежък, поне за мен.

Чакаме сега Аризона, Джордж и Кали и те да се появят. Neutral Face Rolling Eyes

# 259
  • Мнения: 1 295
Скрит текст:
Както бях споменала, така и познах нещо ще има между Джаксън и Джо, йей! 🥰

# 260
  • София
  • Мнения: 3 777
Скрит текст:
Аз някъде мернах снимка на Мер и Дерек и разбрах, че ще се появи. Но исках да  изгледам епизодите първо и тогава да чета.
По принцип харесвам Джо и Джаксън и мисля, че може да им се получи. Амелия и Линк никак не ми харесват като двойка. Маги е много свежа като е обвързана. Оуен, ех на него хич не му върви, но по- добре сам. Дано да не успее да го убеди нещо Теди и той да и прости.
Първо изгледах епизода на Станцията той беше доста тежък, поне за мен.

Чакаме сега Аризона, Джордж и Кали и те да се появят. Neutral Face Rolling Eyes

Джордж може да дойде като коледен призрак Rolling Eyes

# 261
  • софия
  • Мнения: 4 985
Скрит текст:
Ами сега в бълнуванията на Мер нищо чудно всички да се появят. Но си мисля, че ще е само Дерек. По-стилно и изчистено е.

# 262
  • Мнения: 1 976
Привет от мен! Умишлено не чета какво пишете, защото от скоро съм фен на сериала и съм доста назад. Уви, стигнах до средата на 9ти сезон и от 8ма серия натам субтитри няма никъде, за нито един сезон занапред. Може ли малко помощ?

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Привет от мен! Умишлено не чета какво пишете, защото от скоро съм фен на сериала и съм доста назад. Уви, стигнах до средата на 9ти сезон и от 8ма серия натам субтитри няма никъде, за нито един сезон занапред. Може ли малко помощ?
В Адиктед има за всички сезони.

# 264
  • Мнения: 1 976
Привет от мен! Умишлено не чета какво пишете, защото от скоро съм фен на сериала и съм доста назад. Уви, стигнах до средата на 9ти сезон и от 8ма серия натам субтитри няма никъде, за нито един сезон занапред. Може ли малко помощ?
В Адиктед има за всички сезони.
[/quote



Търсих и там. Търсих grey's anatomy, greys anatomy, но никак не ми излиза, само до 7ми сезон. Може ли линк, моля?

# 265
  • Свищов
  • Мнения: 874
Пиши след името числото на сезона. Излизат до 200 резултата и за това не виждаш. Аз например пиша grey и номера на сезона. Не знам дали така ще излезе линкът: https://www.addic7ed.com/search.php?search=grey+8&Submit=Search

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 1 747
Привет от мен! Умишлено не чета какво пишете, защото от скоро съм фен на сериала и съм доста назад. Уви, стигнах до средата на 9ти сезон и от 8ма серия натам субтитри няма никъде, за нито един сезон занапред. Може ли малко помощ?
В Адиктед има за всички сезони.
[/quote



Търсих и там. Търсих grey's anatomy, greys anatomy, но никак не ми излиза, само до 7ми сезон. Може ли линк, моля?
Има ги, там са всички, отвори Shows и оттам по азбучен ред го намери.

# 267
  • Мнения: 1 976
От там точно търсих същи, до 7ми сезон ми излизат. Сега ще пробвам по горния начин. Благодаря ви, момичета, слънчев ден! Simple Smile

# 268
  • Мнения: 1 212
Аз скоро го започнах и изгледах пак, ето тук онлайн:
https://filmisub.com/filmi/drami/12037-greys-anatomy-season-9-an … sezon-9-2012.html

# 269
  • софия
  • Мнения: 4 985
Скрит текст:
Аз бях изненадана Дерек колко много е остарял

Общи условия

Активация на акаунт