Впечатления от пюрета

  • 6 939
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 318
Сънвал - малкия започна с плодовите им пюрета захранване, почитател е на "ябълка и морков", но са на много едре парчета морковите, иначе са вкусн!
Ганчев- при нас са фаворита, макар и много противоречиви мнения да има във форума за тях. Там само прескачаме честата синя слива, защото много е кисела и неиска да я яде
ам-ам - по моя вкус, а и по учуден физиономия на малкия /какво ми даваш в устата???/ са извън списъка. Незнам как може за толкова малки деца, продуктите да са нахакани толкова много със захар. Опитайте ги, след като сте пробвали, вече някоя друга марка пюрета.  smile3506

# 16
  • Мнения: 4 428
На мен пък Ам-ам въобще не ми се струват сладки Rolling Eyes Взимала съм картоф и морков и ябълка и череша и двете съм ги пробвала и си имат съвсем нормален вкус. В смисъл без разни добавки. Дори се учудих, че пише захар в съдържанието, защото аз нищо такова не усетих Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 448
Гербер  - върховни, поне по моя преценка, зеленчуковите и месните  Peace
Хаме и Хелоу - плодовите - също така перфектни
Овко - ей това вече не се яде, честно!!!
Семпер и Нестле - рибни - добри са Simple Smile
Хип - нямам много, много впчеатления  Laughing
Ам-Ам и Ганчев не съм купувала никога  Naughty

# 18
  • Мнения: 187
ХИППмного съм доволна,
АМ-АМ-не са лоши,
МАНДЕВ-незнам дали сте ги пробвали,но моята сладурана много ги харесва,а и са евтини Hug

# 19
  • Мнения: 1 014
Доволна съм само от HIPP!

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
Аз за разлика от всички до тук съм ползвала само Ганчев и Ам-ам и за двете си деца.Удовлетворяваха ме като цена и качество,проблеми не сме имали,нямаше пюре,което да не харесат.Всъщност и двете ми момичета хапваха и все още хапват с удоволствие почти всичко,което им предлагам.

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367

Ганчевите-доволна съм /това ядяхме основно и с тях се захранихме/

Като стана на 9-10 месеца купувах само Хип, Семпер и Гербер понеже са с по едри частици и съм много доволна  Peace

# 22
  • Мнения: 27 524
Аз за разлика от всички до тук съм ползвала само Ганчев и Ам-ам и за двете си деца.Удовлетворяваха ме като цена и качество,проблеми не сме имали,нямаше пюре,което да не харесат.Всъщност и двете ми момичета хапваха и все още хапват с удоволствие почти всичко,което им предлагам.

Завиждаме, завиждаме  Hug  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 621
Хип- много добри и въпреки, че сме капризни си ги хапва сравнително добре

Хаме - плодовите са вкусни

Нестле - добри са и зеленчуковите и плодовите

Овко- съжалявам, че се излъгах да си купя. Ужасни са.

Семпер и Бейбинова - купувала съм няколко пъти и мисля, че стават.

Ам Ам и Ганчев - нямам впечатления



# 24
  • Мнения: 4 668
ХИП - според мен са страхотни и с голямо разнообразие , малкият не ми е отказвал нито едно пюре  Peace
Гербер - също съм много доволна и са любимите на детето , само ми се ще да имат повече видове
Нестле - плодовите не ги отказва , месните - някога ги яде , някога не
Семпер - сега като е по - голям ги яде с голямо удоволствие , лично аз смятам , че са най - добрите
Сънвал - доста прилично качество и цена

За Ганчев и Ам - Ам , както и за Овко мога само да кажа , че никога не бих дала на детето си .
Гледала съм 3-4 пюрета Ганчев , всичките от един вид , ами едно с едно не си приличаха по цвят и консистенция  Close бррррр , гадост просто .

# 25
  • Мнения: 2 849
Купувала съм "Ам-Ам", "Ганчев" и "HIPP", доволна съм и от трите, като изключим една гадост, която намерих в "HIPP", но такъв ми бил късмета  Mr. Green
#CrazyВ ХИПП гадост ?Аз само ХИПП съм давала към момента и бягам от българските ,а сега ще започна  с лупа да ги гледам . ooooh!

# 26
  • Мнения: 195
Хип,Алете,Семпер,млечните каши на Ганчев-май това най-много обича да похапва.

# 27
  • София
  • Мнения: 362
ХИПП - абе, доволни сме, но нещо като консистенция не ни кефят - единствено картоф и тиква са с "нашата" консистенция.
Бебивита - не видях дотук нищо писано за тях. Ние много ги ядем - особено тиквата (защото рядко ядем пюре без тиква де Simple Smile ). А плодовите им пюрета са сякаш ядеш истинския плод.

Но в общи линии Гого яде на мама буламачите, защото досега е ял цяло хранене с купешко пюре 2 пъти - бяхме навън. Иначе понякога ползвам част от някое пюре.

# 28
  • Мнения: 3 042
Най-доволна съм от Хип! От всичките им продукти.

От , Ганчев и Хаме съм много доволна.

Ам-ам съм купувала предимно бисквити с плодове, грис с плодове, но не са така хубави както тези на Хаме. Няколко зеленчукови пюрета бях купувала, но малкият не ги хареса.

На Гербер основно сокове съм купувала и са хубави. Доста от тях са със 100% съдържание на плод. Е има някой като съдържащият боровинки например, които не може да не съдържат вода, но пък пак са с голяма концентрация на плодове.

На Семпер малко пюрета съм купувала, но съм доволна от тях.

На Овко съм купувала само плодови пюрета и тези с извара и йогурт и малкият си ги ядеше без проблем. Аналозите на Хаме са по-добри, но и цената им е по-висока.

На Хелоо съм купувала само 2 вида от плодовите пюрета манго и круша и се оказаха хубави, а и не са скъпи.

От Нестле пюрета съм купувала няколко, но нямам някакви конкретни впечетления, защото ги дадох на малкият в момент на "гладна стачка" покрай никненето на 1 зъб.
Но пък течните каши и кремчетата його и пудолино са страхотни.

На Бейбивита малко пюрета като видове съм давала, но съм доволна. И от соковете има няколко със 100% съдържание на плод / ябълка, круша/, но повечето са със по-малко плодно съдържание.

Забравила съм да напиша, че от супите на Нестле също съм много доволна.

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 14:15 от rubi

# 29
  • Мнения: 514
Olvarit на Nutricia и HIPP Peace

Общи условия

Активация на акаунт