Пробиотици за децата – какво трябва да знаем?

  • 7 602
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 604
Пробиотиците влияят благоприятно на стомашно-чревния тракт и подпомагат имунната система. При избор на пробиотик се доверявам на препоръките на лекар или фармацевт.

# 61
  • Мнения: 68
Пробиотици купувам по препоръка на лекар или приятел или аптекар

# 62
  • Мнения: 14 715
Полезни са при прием на антибиотици,възстановяват чревната флора. Избирам според препоръка от фармацевт или ЛЛ.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Пробиотиците подпомагат имунната система, възстановяват чревната флора. Доверявам се на преценката на лекар за прием на  медикаменти що се отнася до детето. Е, в повечето случаи 😉

# 64
  • София
  • Мнения: 3 098
Регулира чревната флора и подпомага храносмилателния тракт.

# 65
  • Мнения: 1 548
Какви са ползите от пробиотиците според вас? Как и по какви критерии избирате пробиотик?

Полезни са при прием на антибиотик, за чревната флора и подпомагат имунната система. Избираме пробиотик винаги като четем отзиви на други потребители и чрез познати и приятели. Гледаме да е с много щамове.

# 66
  • Мнения: 13 488
Пробиотиците са полезни за чревната флора, а и за целия имунитет. Спомагат за качественото и правилно преработване на храната и за пречистването на организма. Задължителна е употребата им по време на антибиотично лечение, защото нормализират чревната флора,засилват имунитета .

# 67
  • Мнения: 1 884
Пробиотици са полезни за оптималната работа на стомашно-чревния тракт.Ползвам ги  главно при лечение с антибиотик. Доверявам се на предписаните от личния ми лекар.

# 68
  • Мнения: 908
подпомагат стомашно чревният тракт, избирам ги по препоръка

# 69
  • Мнения: 1 113
Съдържат полезни бактерии, подпомагат храносмилането, подържат микрофлората в червата и подържат имунната система. Избирам ги по броя на живите бактерии.

# 70
  • Мнения: 4 859
Полезни са за правилното функциониране на стомашно-чревния тракт ,особено при бебета ,хронично болни,след прием и по време на прием на антибиотици .

Купувам това ,което ми предпише лекаря .За себе си и по мнения на познати ,приятели,форум Blush

# 71
  • Мнения: 1
Аз, като майка на доста болнаво дете, винаги обръщам внимание на цялата информация, която получавам. Отсявам и претеглям всички фактори, не мога да разчитам на едно мнение, затова като МАЙКА, искам да дам най-доброто на детето си. Информирам се от различни източници и когато правя  избор, знам че е правилния. Пробиотикът е важен, толкова колкото всичко останало в рецептата. Не го избирайте, по един показател... цена, брой щамове и препоръки. Аз си правя труда да сравня и прочета повече за всичко.

# 72
  • Мнения: 149
Много ми хареса статията за пробиотиците. Лошото е, че нямам много опит  и винаги използвам един и същ. Когато имаме проблем с коремчето или ни е предписан антибиотик.

# 73
  • Мнения: 6 408
Подпомагат работата на храносмилателната система, поддържане на добра чревна флора, при прием на антибиотици. Давам на бебето пробиотик, защото има проблеми с акането, но до сега не съм намерила някой с добър ефект. Вашият продукт не съм използвала. Дали ще има ефект за преодоляване на запека при бебе?

# 74
  • Мнения: 890
Често давам на децата оробиотик, дори и за повишаване на имунната система. По препоръка избирам в аптеката

Общи условия

Активация на акаунт