🎭 Като две капки вода - сезон 8, тема 3 (16.03. - 29.03.20)

  • 27 879
  • 887
  •   1
Отговори
# 825
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 179
Ужас ще бъде сега. "Уникалния" Джейджей ще орезилява  два образа вместо както досега само един.

# 826
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Галка как да влезе в образа на Фреди, като тя по принцип не влиза в образа на когото и да било. Ами то или става, или не става. Е, Галето е второто. Ама тя си знаеше, че няма да ѝ се получи...


О, ето затова са оставили Георги последен - ще има холограма вероятно. Въпреки че не виждам причина след това да беше излязъл "Ленард Коен". Защото тогава вечерта щеше да има финала, който трябваше да има - великолепен! Пък сега к'во... нищо.

# 827
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 233
Ех, за този глас и на Уитни никога няма да спра да тъгувам! Няма да се родят вече такива гласове.
+1 .... аз бих добавила и Ейми Уайнхаус
Гадно е, че живота ни ги взе толкова рано...

# 828
  • Мнения: 5 459
Като гледам Юли как любовно се хили, явно ще им хареса този скучньо...Е, не е толкова зле, в интерес на истината...

# 829
  • Мнения: 437
Фънки се държа като даскал с Галя. Защо не си позволи да говори толкова грубо на шантавата Луна, която се представи доста по-зле?
На нахалната "президентка" й мълчат, а Галя, която очевидно е много чувствителна, й говорят какво ли не Thinking

# 830
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 179
Георги все прави - струва гледа бедър да показва, явно му харесва. Grinning

# 831
  • UK
  • Мнения: 958
И двата образа с огледални движения почти Satisfied ЖурЕто чак пък рев...

На Галя можеше просто да ѝ кажат, че е направила каквото може, нямаше нужда да стават толкова груби нещата.

# 832
  • София
  • Мнения: 6 062
Това беше много добро! Направо не знам как успя да го докара вокално по този начин.

# 833
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Яко е работила монтажната гумичка. Сега и ако го направят победител, ще се гръмна.

# 834
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Исках да видя Марая малко по-отблизо,ама не ние я показаха.

# 835
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Бе не ми е баш Марая това, ама пък и не е толкова зле, колкото очаквах. Дуетът му се получава най-добре от всички имитации досега, май... Обаче... разбирам холограмен образ да се прави за първи път, че да се мисли, че ще "избие рибата", ама не е...
Хич не ми харесва решението Димитър Маринов да не е последен, ама хич! Imp

# 836
  • Мнения: 4 821
Много ми хареса! Фаворитът ми за вечерта.

# 837
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това беше много добро! Направо не знам как успя да го докара вокално по този начин.

Не той, докарали са му го. Със собствените си очи и уши съм била свидетел какво се прави в звукозаписно студио.

# 838
  • Мнения: 10 538
Женският образ на холограма, съответно и глас. Защо ли (риторичен въпрос)

# 839
  • Мнения: 2 107
На мен ми хареса Георги този път, за първи път. Но не е за победа

Общи условия

Активация на акаунт