любими пюрета

  • 5 096
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Любимите са им: банан, круша, сини сливи и праскови на Ганчев; тиква с ябълка, круша с морков и всички асорти-та (особено това с есенните плодове) на Ам-ам; тиква с картофи, картофи с моркови, спанак със сметана и екзотичните плодове на Хип; соковете от сини сливи и кайсия на Сампер и боровинките с извара на Хаме. По принцип ядат с удоволствие всичко, в което има сини сливи и (също) круши.

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Всичко на хип й е любимо-плодови, зеленчукови и каши Grinning

# 17
  • Мнения: 1 512
На моята лакомница много й харесват кашите "Слънчо", като най- много налита на "Зърнин М"; плодовите пюрета на Хип, най- вече тиква с ябълка и сини сливи и плодовите дуети с манго, ябълка и банан; на Хаме - ябълки с кисело мляко, ябълка и банан; на Ам-Ам - ябълка и череша; зеленчуковите пюренца  и супички от златните ръце на мама... Не яде обаче " Ганчев", всъщност аз не й давам, защото от плодово пюре се изрина, а от зеленчуковото повърна  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1 014
Абе, нали давате веднъж в седмицата риба? Вие ли я готвите или купувате готово пюре? Преди имаше на Хипп с риба, а сега никъде не мога да намеря.

# 19
  • Мнения: 1 512
Цитат на: Светлана
Абе, нали давате веднъж в седмицата риба? Вие ли я готвите или купувате готово пюре? Преди имаше на Хипп с риба, а сега никъде не мога да намеря.


Риба все още не давам, по съвет на педито ще изчакаме поне до годинка и половина.
Има пюрета с риба на Семпер.

# 20
  • Мнения: 1 014
Това е ново за мен. Мислех, че задължително се дава риба веднъж в седмицата. Колко често давате риба? Давате ли изобщо преди годинката? Да не би да греша нещо?

# 21
  • Мнения: 4 965
Цитат на: ale_x_andra
... Не яде обаче " Ганчев", всъщност аз не й давам, защото от плодово пюре се изрина, а от зеленчуковото повърна  Twisted Evil


Хмм, нашите бебки също повърнаха от 2 пюрета на Ганчев - зеленчуково асорти с мляко и зеленчуково асорти с масли, а и от техните зеленчукови отказват да ядат. Плодовите обаче ги харесват, само дето са много течни и трябва да ги давам с биберон.

Общи условия

Активация на акаунт