Ден 1736 от изолацията (забавната тема)

  • 180 429
  • 2 229
  •   1
Отговори
# 945
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Кон имат хората-кон разхождат.

# 946
  • Мнения: 11 612
Кон имат хората-кон разхождат.
А пък и са възпитани." Господин генерал" можеше да е " бате шефе". Joy

# 947
  • Мнения: 4 397
Аз изгледах пак всички сезони на ''Lost''. Мъжът ми човърка по колата в гаража и иначе Скайпваме с деца, снаха и внуче. Вчера поседях на балкона с чаша горещ шоколад да видя кой ще мине по улицата. Оживена улица по принцип, но за един час изброих 8 коли, 1 велосипедист и 9 пешеходци. Поне птичките чуруликат, та създават настроение.

# 948
  • Мнения: 1 138
А на мен ми писна вече! С малко дете съм - на година и седем месеца - е, писна ми да ме блъска, скубе, хапе, замеря, да вдига зверски шум, да дере по стените, да пищи ако отида до тоалетна и прочее. Омръзна ми да седя като кукумявка и всеки опит да се загледам в нещо друго да бъде мощно огласян с ревове, писъци и крясъци. А най-гадното е, че другата половинка си зяпа телефона, дава акъли и вдлъбна дивана от толкова лежане. А диванът е нов!

# 949
  • Мнения: 39 687
Лост е най-най-най- най любимият ми сериал евър.

# 950
  • Мнения: 4 397
Бях забравила много неща от този сериал, та ми се отрази добре да го гледам. Сега се чудя кой друг сериал да започна. Подкарала съм и някои книги, но си е скука. В апартамент под наем сме, защото сме временно тук, липсват ми къщата с двора. В такова коронено време да се занимава човек с градинката си е друго.

# 951
  • Мнения: 39 687
В тая връзка препоръчайте ми подходящи филмчета за седемодишно. Вчера гледахме Феята на зъбките и мноо му хареса. Нещо от рода за Капан за родители.

# 952
  • Мнения: 10 941
Аз пък днес трябваше да тичам до педиатърката с детето Sad От няколко дена малката хрипа, все едно се задъхва... На мен по принцип ми е гадно  да ходя по болници и поликлиники в нормално време, а сега направо изживях шок, освен притеснението. Е, на малката нищо и няма, това е най-важното. За първи път от 2 години нямаше никой през кабинета и не чакахме, доживях и това да видя Grinning Защото по принцип е адска гмеж там ...

# 953
  • Мнения: 10 744
Две сериалчета, които моята г-ца обожава
Библеотекарите
Мистерии на Хънтър стрийт
И двете са детско-криминални

# 954
  • Мнения: X
А на мен ми писна вече! С малко дете съм - на година и седем месеца - е, писна ми да ме блъска, скубе, хапе, замеря, да вдига зверски шум, да дере по стените, да пищи ако отида до тоалетна и прочее. Омръзна ми да седя като кукумявка и всеки опит да се загледам в нещо друго да бъде мощно огласян с ревове, писъци и крясъци. А най-гадното е, че другата половинка си зяпа телефона, дава акъли и вдлъбна дивана от толкова лежане. А диванът е нов!
На твое място бих ги зарязала да се оправят двамата и бих си била шута, да обиколя града.Поне няколко пъти...   Smiley
И съм го правила, като бяха малки децата...

Скрит текст:
Днес имах ...интересен, да кажем, разговор.
На ежедневната ми километрична обиколка-"спорт" му викат някои, сядам с кафе на една пейка.Друга няма наоколо, та мисля си, изобщо никакви "наредби" не нарушавам...Да, ама не.Тъкмо паля цигара-рядко пуша, ама днес точно ми се допуши   Laughing   , и хоп, двама полицаи се задават по улицата.Патрулират.Единия се запътва към мен и:
-Госпожо, забранено е заседяването по пейки.
-Не важи ли само за паркове, градинки?
-И за всяко обществено място, площад.....
Приближава се още и :
-Може ли огънчето?-вади цигара и сяда.Другия влезе в аптека. -Не носите маска, ръкавици, пиете кафе на улицата, не ви ли е страх?
-Ами, не...и вие сте без маска-и двамата бяха без маски.-Вас не ви ли е страх?
-Страх, не страх, на работа сме....-вади маската от джоба си.-Носим ги, ама ....
Няма да цитирам какво още каза.....не е политически коректно, сещайте се.
Само подсказка:права съм.
Разменихме още няколко приказки, човека стана и тръгнаха пак двамата да патрулират.

Та, толкова за епидемията/пандемията/истерията и т.н........

# 955
# 956
  • Майничка
  • Мнения: 12 695
Боже, това прилича на дитирамбите, които разни пенсионирани поетеси редят за ББ!:mask:

# 957
  • Мнения: 24 467
Боже, това прилича на дитирамбите, които разни пенсионирани поетеси редят за ББ!:mask:

То дали за едното или за другото все едно.
Трябва яко да си престоял вкъщи, че да ги заредиш такива.

# 958
  • Мнения: X
Ау, какви стихове, какво възхищение за генералисимуса. Ще припадна от смях. Някои много са се вживяли във филма. Визирам госпожа авторката Дюлгерова. Искаше ми се да звучи като сатира, но ми се струва съвсем истински този римуван възторг.

Аз препоръчвам трите сезона на сериала "Короната". Не е за вируса, а за живота на кралица Елизабет.
На мен ми харесва, не е захаросан и сладникаво-възхваляващ, описани са доста интересни неща от живота на роялите, включително и доста скандали.

# 959
  • Мнения: X
Това за генералисимуса си е чисто садо-мазо, с наченки на стокхолмски синдром... 😷

Общи условия

Активация на акаунт