Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 212
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Връщат и още как. Глобата, ако ги спипат в нарушение била голяма, а обикаляли редовно сутрин (позната продавачка в малко магазинче в Труд ми го каза)
Май е навсякъде, но ако няма хора, едва ли ще те върнат.
Да питам и аз - мога ли да платя чужди местни данъци и такси само с ЕГН на собственика в изи пей?
Днес плащах точно там нашите и на свеки данъците. Искат ЕГН и към коя Община е задължението. Имената - за потвърждение

# 316
  • Майничка
  • Мнения: 12 616
Благодаря!

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 732
От къде мислите, че може да се купи наистина прясно и българско агнешко месо?

# 318
  • Мнения: 295
От къде мислите, че може да се купи наистина прясно и българско агнешко месо?
Пробвай на южен полъх месарницата . На мен ми е любима , всичко е прясно и макар да има почти винаги опашки си заслужава . Аз пазарувам на това на полиграфията , иначе май го имаше и на коматевско .

# 319
  • Мнения: 10 554
От къде мислите, че може да се купи наистина прясно и българско агнешко месо?
На Четвъртък пазара, от там тамън се връщам. Магазинът е на ъгъла, до входа на пазара отзад. Преди беше някаква сладкарница там, а по диагонал продават маслини.
Взехме си агнешки комплект и черва 😁
Агнетата точно ги разфасоваха. Взимала съм от там няколко пъти и агнешко, и телешко, винаги са пресни.
В Лекси също имаше агнета, с печат.
Иначе ММ взеха няколко цели агнета с колеги от Садово...

# 320
  • Мнения: 1 095
От къде мислите, че може да се купи наистина прясно и българско агнешко месо?
В Т-маркет месото е на месокомбинат Свищов. Не харесвам веригата, но след доста проби, за момента свинско купуваме само от там, а сега и агнешко.

# 321
  • Мнения: 70
Да знаете къде има агнешки набор за дроб сарма? Бяхме на Попов и на магазина на Четвътък пазара само черва има.

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 997
В магазина за месо на ул. Охрид 20 или 22, срещу парк Белите брези вчера имаше мноооого пликчета. И днес работи, но не съм минавала. Предимно бял и черен дроб са, по към 1,3-1,5кг е пликчето на 8,5лв/кг.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 5 946
Момичета, къде мога да намеря сладкарски принадлежности - основно се интересувам от по-нестандартни бои (а не само жълта и червена например), маркери за рисуване? Може и онлайн магазин, ако някой е пазарувал.

# 324
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 863
Онлайн магазини (имат и реални, но не и в Пловдив):
http://rocake.com/

https://sladkatakushta.com/

https://www.aromashouse.com/

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Магазин Торнадо - Тракия, блок 104.

# 326
  • Мнения: 2 556
Здравейте, извинявам се, ако въпроса не е за тук! Препоръчайте ми някой добър нефролог за възрастен, но да не е в големи болници като Каспела и Пълмед, впредвид сегашната обстановка ме е страх да ида на лекар, а ще трябва Confused

# 327
  • Мнения: 10 554
Николов, Хипократ на бул. България.

# 328
  • Мнения: 2 556
Николов, Хипократ на бул. България.
Благодаря, имаше час за Костадинова? Имате ли отзиви?

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 09:02 от Elsi86

# 329
  • Мнения: 10 554
Не знам, ММ е ходил при Николов, той е шефа на клиниката и предполагам си подбира кадрите...

Общи условия

Активация на акаунт