Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 190
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Ние като ходихме до Джъмбо,казахме,че отиваме до Костиево..Пуснаха ни без проблем..

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 586
Работи,ние като ходихме преди няколко седмици бяха до 6,сега май са до 8
Благодаря.

# 422
  • Мнения: X
Искам да благодаря за новата функционалност на екипа на бг мама, за директно споделяне на мнения, която ни обясняваха подробно, съвсем наскоро, как е съществувала и преди, но сега е една идея по-лесно. Трябваше да ми "светне лампата", още когато забелязах, че е добавена нова функционалност, вече не само по Фейсбук и Туитър, но споделяне и във Вайбър. Никога не е било проблем за мен да харесам някое чуждо мнение по погрешка, скролвайки по страниците, но споделяне на мнение директно по Вайбър, докато телефона ми се "лангърка" в чантата, ми дойде прекалено много, особено когато се случи с неподходящия човек. Независимо дали това, което стана е със мое мнение, или с мнението на някоя от Вас, не искам повече никога да ми се случва отново. Това е публичен форум, но въпреки всичко, искам да запазя до колкото мога своята анонимност.
Благодаря за годините, прекарани тук. Споделяхме и добри и лоши моменти. С това дълго писанИе Ви казвам довиждане. Ще предприема действия по оттегляне на съгласията ми. Не искам да се разделяме, по тази причина ще прочета още веднъж много внимателно правилата, за да намеря начин да се завърна, но този път още по-анонимна. Бъдете здрави.

За Джъмбо и Метро пишете в декларацията, че отивате до там. Не би трябвало да Ви създадат проблем на КПП-то.

БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!

# 423
  • Мнения: 6 958
Аз не разбрах за това споделяне. Честно казано го видях преди няколко дни и си мислех,  че  е за между темите тук, а не в соц. мрежи.

# 424
  • Мнения: 54 509
За соц. мрежи е.
Напълно безполезен бутон, в случая опасен.
Ако искаш споделяне, знаем как се прави, контролирано, а не понеже телефонът е решил нещо.

# 425
  • Мнения: 295
Някой знае ли как точно стават нещата с водата в Пловдив . Смисъл идва да засича на 3-4ти в бачалото на месеца и по късно същия месец излиза сметката за това засичане или са с месец назад  . Т.е. дали като засече водомера на 4ти май , то на 7-8ми май ( или когато излизат сметките ) ще излезе това което е засякла на 4ти май .

# 426
  • Мнения: 54 509
Да.
Но не винаги засичат, май на 3 месеца е вече.
Пишат прогнозни данни.
В смисъл се пише.

# 427
  • Мнения: 12 168
Някой знае ли как точно стават нещата с водата в Пловдив . Смисъл идва да засича на 3-4ти в бачалото на месеца и по късно същия месец излиза сметката за това засичане или са с месец назад  . Т.е. дали като засече водомера на 4ти май , то на 7-8ми май ( или когато излизат сметките ) ще излезе това което е засякла на 4ти май .
Считано от 04.05.2020 г.

# 428
  • Мнения: 54 509
Много хубаво.
Аз отдавна си слагам бележка с кубиците, не винаги съм вкъщи.

# 429
  • Майничка
  • Мнения: 12 595
И аз така.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
От къде мога да купя винтови капачки за буркани на добра цена? Ще ми трябват над 150 бр. и понеже още не е дошъл сезона на зимнината, си мисля, че сега ще са по на сметка.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 13 506
Чиполино подаряват активна гимнастика, мамите родили между 19.04 и 6.05 може да се възползват

# 432
  • Мнения: 264
Здравейте,

Някой може ли да препоръча студио за фотосесия за бременни?

# 433
  • Мнения: 2 534
Здравейте,

Някой може ли да препоръча студио за фотосесия за бременни?
Елена Карагьозова, Асеновград Heart Eyes

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Здравейте,

Някой може ли да препоръча студио за фотосесия за бременни?
https://www.facebook.com/tanyakoritarova/

Общи условия

Активация на акаунт