Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 191
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 629
Моля да ми препоръчате фирма за алуминиева дограма, от която сте доволни.

# 511
  • Мнения: 232
Здравейте искам да попитам къде в Пловдив  има магазин за музикални инструменти, или има ли някъде да се упражняваш с инструментите.

# 512
  • Мнения: X
Моля за координати на добър адвокат в Пловдив, който да напише жалба и ни представлява пред съда срещу ЕВН.

Здравейте искам да попитам къде в Пловдив  има магазин за музикални инструменти, или има ли някъде да се упражняваш с инструментите.

Има много музикални магазини. Зависи какъв инструмент търсите. Не навсякъде продават всичко. Ако кажете какъв инструмент ви трябва мога да ви ориентирам. За упражняването трябва да търсите репетиционна. Има няколко в Пловдив. Пуснете търсене в Гугъл.

# 513
  • Мнения: 232
Главно китари търсим.Благодаря ще потърся Simple Smile

# 514
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля да ми дадете варианти откъде мога да закупя ръкавици, но голям размер - XXL. Масово предлагат С или в най-добрия случай Л, но са малки, а човекът е с едри длани.

# 515
  • Мнения: 10 498
Моля да ми дадете варианти откъде мога да закупя ръкавици, но голям размер - XXL. Масово предлагат С или в най-добрия случай Л, но са малки, а човекът е с едри длани.
Какви ръкавици?
ММ е с големи лапи и той трудно си намира - ама кажи за какво - колоездене, мотор, работни?

# 516
  • Мнения: X
Главно китари търсим.Благодаря ще потърся Simple Smile

Музикалният магазин на Иван Вазов № 40, той е в едно мазе до кръстовището на библиотеката. Има много голям избор и на употребявани и на нови китари. Правят и ремонти на счупени/повредени китари. Там може да попитате и за репетиционна. Това е най-стария музикален магазин в Пловдив и човекът познава всички в бранша в Пловдив. Желая ви успех!

# 517
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля да ми дадете варианти откъде мога да закупя ръкавици, но голям размер - XXL. Масово предлагат С или в най-добрия случай Л, но са малки, а човекът е с едри длани.
Какви ръкавици?
ММ е с големи лапи и той трудно си намира - ама кажи за какво - колоездене, мотор, работни?

От тези нитрилните. Необходими са ни за влизане и работа в съда. Не допускат без маска и ръкавици. Едното сме го осигурили. Другото заради размера е проблем.

# 518
  • Мнения: 2 622
Моля да ми дадете варианти откъде мога да закупя ръкавици, но голям размер - XXL. Масово предлагат С или в най-добрия случай Л, но са малки, а човекът е с едри длани.
Не ми е известно дали въобще има XXL, но XL моят мъж си взе от тук https://www.gandt-bg.com/
Може да проверите и по другите магазини за медицински консуматив - Пълмед, Дентаком и пр.

# 519
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря! Всичко по-голямо от масовката, ще свърши работа. Предполагам XL ще е достатъчно.

# 520
  • Мнения: 10 498
Благодаря! Всичко по-голямо от масовката, ще свърши работа. Предполагам XL ще е достатъчно.
Нитрилни поръчвах онлайн още преди ИП.
ХЛ са неговите, стават му (иначе 2-3ХЛ му е размера за дрехи и глава хаха Simple Smile ) - търсих по-големи до ХЛ са...
http://alfavet.bg/c/predpazno-obleklo-39/rkavici-nitril-kruuse-100-br-465

# 521
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Търся шивашко ателие в Мараша (около бул.6ти септември или Васил Априлов) за смяна на цип на раница.
Благодаря предварително!
Проверете срещу сладкарница Неделя, на бул. 6ти септември. Под блокчето има малко шивашко ателие, което извършва ремонти. Жената там ми е сменяла цип на чанта:)).

# 522
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А аз търся шивач, но на КОЖЕНИ дрехи. По-точно искам да си стесня ръкавите на едно кожено яке, нещо са ми широки. Някой да има идея къде се извършват ремонти на кожени якета?

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Благодаря! Всичко по-голямо от масовката, ще свърши работа. Предполагам XL ще е достатъчно.
Нитрилни поръчвах онлайн още преди ИП.
ХЛ са неговите, стават му (иначе 2-3ХЛ му е размера за дрехи и глава хаха Simple Smile ) - търсих по-големи до ХЛ са...
http://alfavet.bg/c/predpazno-obleklo-39/rkavici-nitril-kruuse-100-br-465
И аз търся за мъжа. Тъкмо гледам на сайта на Софармаци и се надявам да ми остане време да прескоча до тази на кръстовището на 6-ти Септември и Васил Априлов
https://sopharmacy.bg/hartmann-peha-soft-nitrile-xl-90pcs.html

# 524
  • Мнения: 232
Главно китари търсим.Благодаря ще потърся Simple Smile

Музикалният магазин на Иван Вазов № 40, той е в едно мазе до кръстовището на библиотеката. Има много голям избор и на употребявани и на нови китари. Правят и ремонти на счупени/повредени китари. Там може да попитате и за репетиционна. Това е най-стария музикален магазин в Пловдив и човекът познава всички в бранша в Пловдив. Желая ви успех!
Благодаря много , лек ден

Общи условия

Активация на акаунт