Къде има най-голямо разнообразие на пюрета?

  • 1 227
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
Цитат
ще се пробвам да ти го обясня, че не знам номера на блока точно. значи ако идваш от към борово е точно до пазара от лявата му страна един мн дълъг блок, долу има всякакви магазини за дрехи, дом потреби, фото, ТСМ и въпросния магазин...

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fc79c1fab6112962435dfe66c9c4e3 … amp;Map20_22.y=16 - май това трябва да е блока...та е от страната не на ТСМ, а от другата....ама и аз едно обяснение направих не е истина....

самоцитирам се от една др тема...дано разбереш за кое става въпрос, ходя там главно заради сънвал и бебевита, които другаде не съм виждала иначе имат още хип, семплер, гербер, ганчев, ам-ам, овко, хаме, кинела соковете и може би изпускам някоя марка ...не знам в общи линии е това, на мен ми стига Wink
Благодаря  bouquet
Сега още не ми трябва, но ще се местим в Борово и е добре да го знам  bouquet


Моля, ако не се лъжа това трябва да е точния адрес на магазина може да си го видиш на картата: жк. Красно село
ул. “Княгиня Клементина” , а иначе тук и Била има и още няколко детски магазина - гладни няма да останете Wink
бл. 193 , м-н 17

# 16
  • Мнения: 1 187
Пазарувам от Хит(Люлин). Има голямо разнообразие от пюрета,каши,сокове и чайове.Хип,Гербер,Семпер,Хаме,Овко,Ам-Ам,Ганчев,Блевит,Хумана,Милупа и т.н.   Peace

# 17

Общи условия

Активация на акаунт