За играчките

  • 4 651
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 909
А3 Сара я водя в един голям мага3ин и там игра4ките са прьснати. Пускам я да си играе и което й привле4е вниманието 3а дьлго, й го в3имам  Simple Smile И гледам да е сьобра3ено с вь3растта, ра3бира се.
Предимно купуваме игра4ки на Фи6ьр Прайс и Кико.

# 16
  • Мнения: 649
А3 Сара я водя в един голям мага3ин и там игра4ките са прьснати. Пускам я да си играе и което й привле4е вниманието 3а дьлго, й го в3имам  Simple Smile

и аз искам такъв магазин, много ми хареса идеята  Peace иначе ние ходим на Krabbelgruppe и там също гледам, с какво се заиграва... и после решавам дали да му  го взема.
Любими играчки от няколко месеца са ни неща от домакинството- пластмасови кутии, дървени лъжици, празни шишета, бъркалки.... и щипки за пране  Crazy умира си за тях, като му дам кутията, в която си ги държа и пада една игра...
Купувала съм на Лего кубчетата, къщичка с формички. Тук има две фирми- HABA и Selecta, които произвеждат дървени играчки- и от тях много съм му купила.

# 17
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
А3 Сара я водя в един голям мага3ин и там игра4ките са прьснати. Пускам я да си играе и което й привле4е вниманието 3а дьлго, й го в3имам  Simple Smile И гледам да е сьобра3ено с вь3растта, ра3бира се.
Предимно купуваме игра4ки на Фи6ьр Прайс и Кико.

кьде го, мацка, мугу3иньт  Hug Heart Eyes?

# 18
  • Мнения: 1 909
и а3 сьм фен, понеже я пускам, тя си в3има каквото й хареса, там обикновено има и други хлапета и си играят, менкат си игра4ки,
майките си лафят...
ние от октомври смятаме да пуснем Сара на Spielgruppe, понеже тогава 6те се местим в нов апартамент и 6те тьрсим наоколо...

амейката, вьв Franz Carl Weber бе ду6ата  Party на пьрвия етаж, при бебе6орските игра4ки, има една голяаааама лодка и вьтре има игра4ки, 4овек може и да и3пробва някои от рафтовете...
айде, в пондялник 6а ва вода  Heart Eyes Hug

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Vjara 
 
, количката която искаш да вземеш не ти я препоръчвам.Много е неудобна за прохождане.Ние му е купихме, но трябва тежестта на тялото да пада напред за да ходи.Не мога да намеря снимка в сайта, за това ще ти пусна количката която ти препоръчвам.Много по-удобна е.
 
 
 Забележи на втората снимка къде трябва да са му краката.Там е тясно, спъва се и е много нестабилен!

# 20
  • Мнения: 1 909
Vjara 
 
, количката която искаш да вземеш не ти я препоръчвам.Много е неудобна за прохождане.Ние му е купихме, но трябва тежестта на тялото да пада напред за да ходи.Не мога да намеря снимка в сайта, за това ще ти пусна количката която ти препоръчвам.Много по-удобна е.

 Забележи на втората снимка къде трябва да са му краката.Там е тясно, спъва се и е много нестабилен!
Сара проходи с втората коли4ка, но застава6е отстрани  Joy

# 21
  • Мнения: 4 399
Vjara 
 
, количката която искаш да вземеш не ти я препоръчвам.

Много блягодаря за този съвет! аз бях чела много положителни отзиви за нея и затова се бях спряла. Но щом така казваш, може би ще е най-добре да изчакам докато на детето му стане време за прохождане и да опитаме различни модели в някой магазин.

# 22
  • Мнения: 1 909
Силно мога да ви препоръчам това: http://www.perenoel.com/jouets/PGU65107-trott-porteur.phtml

Хубавото е, че освен като проходилка, се използува и като колело с бутане. Играчката се разглобява и се разглобява лесно, което само по себе си също е игра

# 23
  • Мнения: 4 399
Силно мога да ви препоръчам това: http://www.perenoel.com/jouets/PGU65107-trott-porteur.phtml

Хубавото е, че освен като проходилка, се използува и като колело с бутане. Играчката се разглобява и се разглобява лесно, което само по себе си също е игра

Благодаря, chumbi! Точно нещо такова търся и се опитвам да се ориентирам към правилния модел. МОята бебка е още малка, но непрестанно иска да стои на крака и предполагам че от рано ще ме затормози с прохождане.

# 24
  • Мнения: 7 803
първата снимка от Биляна, това е коли4ката която имаме. ужас, падане голямо, zа секунда не може6 да го остави6  Naughty, а и смисъла на прохождане се губи. ве4е ги оставих да си се борят сами, да си обикалят ко6арата и така. ина4е игра4ки имаме тонове, най ве4е миzикални, дрънка6ти, свете6ти и т.н. раzните му плик4ета и кутийки съ6то имат място в играта. купувам и нови и употребявани игра4ки, и маркови и не.

# 25
  • Мнения: 1 370
Моят син няма много играчки, поради факта, че той изобщо не си играе с тях. Ама май започва newsm78 WinkТези, които има са на Vtech, Fisher Price, има 2 конструктура на Mega blocks, един баскетболен кош за бебета и една кола на Playschool. Единственото, на което се радва от всичко е това:
http://www.vtechkids.com/product_page.cfm?productId=192?tvFrom=& … p;theType=product
Вчера получи доста нови неща за рожденият му ден, но какъв ще е резултата????

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 23:37 от cho4o

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Силно мога да ви препоръчам това: http://www.perenoel.com/jouets/PGU65107-trott-porteur.phtml

Хубавото е, че освен като проходилка, се използува и като колело с бутане. Играчката се разглобява и се разглобява лесно, което само по себе си също е игра
Това и ние го имаме. Малката не му обръща много внимание, предпочита да се разхожда без него, но баткото налита много на триколката  Laughing Той също харесва и куклата, но там госпожицата не се предава лесно, защото определено си харесва бебето Wink На една годинка и подариха басейнче, което може да се сложи в двора и да се напълни с пясък или вода. Това беше попадение в десятката, ние го напълникме с топки. Други играчки са едно барабанче, мисля че е на Фишер праиз, музикална книжка и бебешки СД плеър. От скоро много налита да "рисува", взехме и тефтерче и моливи, доста дълго време си задържа вниманието с тях. Има и едно динозавърче, което обича да дърпа с връвчица и нанизва едни фигурки върху гърбът му. С конструкторите на Мега блокс и Лего все още не се заиграва, въпреки, че имаме един за нейната възраст. Обича да разлиства и книжки.
На мен лично любим магазин, също както и на Мира, е ELC  Flutter

# 27
  • Мнения: 343
http://www.fisher-price.com/se/infanttoys/product.asp?s=bubrilli … os=1&id=33620

това, както и проходилката на фишер прайс ги купих на алекс 2ра ръка от ибей, за проходилката дадох само 15 евро при цена на нова 60.
освен това купувам и от други мами в един подобен форум в австрия, ако те интересува, вяра, мога да ти дам линк. като гледам твоето бебче е малко по малко от моето...
но определено се радвам като намеря нещо запазено на 2ра ръка...

# 28
  • Мнения: 1 909
Тази тема за играчките е много полезна, но ми се струва че не марки е по-добре да обсъждаме, ами по-скоро вида играчки, с които се забавляват най-добре децата.
Например тази триколка, която препоръчах, синът ми дълго време не й обръщаше внимание - интересуваше го повече кашона й. Може би цяла година по-късно изведнъж я откри и до ден днешен се разхожда из къщи с нея, макар да е доста големичък.

Другата играчка, която се радва на особен интерес, е едно табло с разни дейности - нищо особено, просто неща, които едно бебе лесно може да задвижи и да правят шум. Дъщеря ми на 4 месеца е страшно запалена по тази играчка, а даже и баткото се заиграва понякога. Не мога да измисля снимка за момента, но се надявам да се сещате за какво става въпрос.

# 29
  • Мнения: 4 399
Тази тема за играчките е много полезна, но ми се струва че не марки е по-добре да обсъждаме, ами по-скоро вида играчки, с които се забавляват най-добре децата.


Да, права си, най-важна е играчката като вид и замисъл. Но все пак ме интересува и фирмата, защото в саитовете на някои фирми директно можеш да купиш играчките.

deiana, би ли ми изпратила линк към австрийския форум? Аз имам един, но той е основно за разговорки и по-малко за продажби.

Общи условия

Активация на акаунт