Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 31

  • 73 217
  • 962
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 289

Жалко, аз лично много съм доволна от раждането при него.

# 481
  • Мнения: 1 501
За раждането в Токуда дори да си здравно осигурен, не са ти нужни обменна карта или някакви документи, ако си следил някъде другаде по здравна каса. За приемането всичко ти дават на място като документи да попълниш. Само лична карта е нужна.

# 482
  • Мнения: 872
Супер - и на мен ми звучи като формалност тая карта, но това е отбелязано като информация на сайта им

# 483
  • Мнения: 289
Току що разбрах, че и д-р Д. Илиев е напуснал Токуда. Някой знае ли къде е отишъл?

Също така, ще съм благодарна, ако можете да ми препоръчате добър оператор за секцио,след като Димитров, Корсачки и Илиев вече не са част от екипа на болницата.

# 484
  • Мнения: 999
Току що разбрах, че и д-р Д. Илиев е напуснал Токуда. Някой знае ли къде е отишъл?

Също така, ще съм благодарна, ако можете да ми препоръчате добър оператор за секцио,след като Димитров, Корсачки и Илиев вече не са част от екипа на болницата.

Откъде е инфото? Аз съм негова пациентка и беше споменал, че го обмисля, но все пак се изненадах. Имам контролен преглед в частния му кабинет другия месец и ще разпитам, ако вече не е станало ясно.

# 485
  • Мнения: 289
Преди час се опитах да си запазя час за преглед при него и от регистратурата ми казаха, че от 2 седмици не е част от екипа....
Къде е частния му кабинет?

# 486
  • Мнения: 999
Преглежда и в МЦ Афродита, а кабинетът е на ул. Марица. За преглед има каъде, въпросът е къде ще води раждания занапред. Rolling Eyes

# 487
  • Мнения: 289
Да, резонен въпрос....
Надявам се скоро да се разбере.
Ако все пак някой може да препоръча някой от останалите за извършване на секцио, моля да сподели...

# 488
  • Мнения: 134
Да, резонен въпрос....
Надявам се скоро да се разбере.
Ако все пак някой може да препоръча някой от останалите за извършване на секцио, моля да сподели...
Др.Мария Атанасова.

# 489
  • София
  • Мнения: 2 666
Имам приятелки с повече от 1 секцио при д-р Кирякова, д-р Герганова, д-р Нашар, д-р Апостолова, д-р Атанасова. Всички са много доволни.

# 490
  • Мнения: 1 501
Ееее много жалко. И аз имам едно секцио при Илиев и обмислях второ секцио пак при него да е. Някой знае ли къде се е преместил ? Склонна съм да сменя болницата, но пак да съм при него.

# 491
  • София
  • Мнения: 4 884
С 2 секцио по спешност съм била при доктор Колева, второто от които с редица съпътстващи усложняващи операцията фактори, които тя отстрани безпогрешно! Страхотен оператор и винаги насреща за всичко, коеот съм имала като питане и по телефон и по вайбър!

# 492
  • София
  • Мнения: 1 213
Да, резонен въпрос....
Надявам се скоро да се разбере.
Ако все пак някой може да препоръча някой от останалите за извършване на секцио, моля да сподели...

Препоръчвам д-р Гълъбица Велева ! Моето секцио го направи тя, всичко мина много добре, зашила ме е супер. От години ходя при д-р Сенкова, тя ми изкоментира, че съм зашита прекрасно и мога (ако искам) да забременея пак и след 6м.

# 493
  • Мнения: 5 002
Здравейте, насочила съм се към Токуда за следене на бременност по касата и евентуално раждането. Имам тромбофилия и съм на терапия, тъй че ми трябва някой, който да разбира от по-сложни състояния, но не е задължително тъй като ходя и в друга болница. Ако ми допадне лекаря, ще си остана само в Токуда.
Моля препоръчайте ми някой по НЗОК за следене.

Имам и страничен въпрос - някой знае ли Корсачки, който вече не е там, къде изражда?
Много лекари от Токуда отидоха във Вита. Защо така... В общи линии съм раздвоена, защото не много лекари разбират от разни сложни състояния, а ЛЛ все ми казва, че все пак трябва да се запиша по касата и да има кой да ми пуска изследвания.
Ако получа съвети до края на деня още днес ще се запиша при някого.
Четох темата, но още нямам конкретен избор.

# 494
  • Мнения: 2 826
Аз също съм с тромбофилии, отделно влошен кръвоток имах, висок риск от преекламсия, от 13та седмица на Аспирин, фраксипарин инжекции и други добавки. Следях се при Колева, тя се занимава с високорискови. Много съм доволна, ако някога имам второ - пак при нея ще съм на 100%
А много лекари си тръгват от там, защото не са им ОК условията на турците. Цените на услугите се вдигат, заплатите не, правят се промени, рокади, много неща са. За съжаление например Токуда изгуби екипа на Карагьозов, което за мен е огромен минус. И много други ...

Общи условия

Активация на акаунт