Покупка на апартамент

  • 2 694
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
По-добре с агенция. Брокера освен, че ще ви отсее подходящите оферти и ще ви заведе на да ги разгледате също ще ви оформи документите. Ще провери имота за тежести. Ще ви заведе при нотариус и т.н. Все неща, за които иначе вие трябва да се погрижите и ще ви вземат здравето.

# 16
  • Мнения: 125
Благодаря ви момичета zа отговорите.Мисля че е най- добре да се обърна към агенция.Ще раzгледам и по обяви раzни,но се съмнявам че Ще ми стигне времето zа да се справя сама .Все пак samata tia Ще ти бъда благодарна ако ми напиШеШ  zа документите.Да съм подготвена.

# 17
  • Мнения: 8 917
Най-добре е частно лице, но предвид измамите - от агенцията сякаш е по-сигурно newsm78

# 18
  • Мнения: 5 475
И аз като The Sun ,мисля,че е по-добре комисон,отколкото измама! Peace

Между другото тук (Италия)почти няма продажби между частни лица.Комисион до 3 % от стойността на жилището взимат и от продавача и от купувача.Дори и новото строителство се купува чрез посредничеството на агенция. Peace


 

# 19
Oooo.....нещтата на други места са регламентирани  и такива премятания, кражби на офери-няма mozhe bi  Money. А освен това при нас никой не може да се обоснове, защо едно жилище  струва толкова колкото е обявено. Май  че, е на принципа кой колкото е сънувал и колкото успее да вземе.
Аз не сам против брокерите, по принцип. Даже при покупка, купувача е уезвим повече.
www.imoti.net  - там има доста отговори на въпроси при покупка. По-късно ще ти напиша за необходимите док.

Общи условия

Активация на акаунт