На пазар във Варна - тема 56

  • 25 546
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8 759
Не съм виждала досега, но Costa и Старбъкс  са с  отоворени щандове  и дават кафе за вкъщи .

Също и Ню Йоркър от 11-19ч

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 09:47 от alethea

# 691
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Купувала съм часовник на Фосил от Морска гара на съвсем нормална цена за марката(360лв) и модел, който не намерих другаде (скелетон).
Цените за мен за нормални, но редовни. Ако намерите модела на промоционална цена в друг магазин тогава си струва да пропуснете Морска гара.

# 692
  • Мнения: 5 384
Благодаря, беше ми полезно.
Видяла е един единствен смарт часовник, не знае марка, само цена. Ще погледна  на място и ще попитам. За сравняване на цени ползвам най - достъпното : pazaruvaj.com

Другите часивници във витрината били Fossil.

Последна редакция: пт, 01 май 2020, 13:41 от *Камея

# 693
  • Варна
  • Мнения: 909
Някой знае ли откъде мога да купя еднократна предпазна маска- детски размер. Проверих в три аптеки и ДМ, но греда.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 4 923
Отдавна търся и аз еднократни детски, но безуспешно.

# 695
  • Мнения: 2 373
Магазинът на Мат стар в Кауфланд до Варна мол работи ли?

# 696
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Да,работи.

# 697
  • Мнения: 11 333
иланг-иланг, днес ходих до Алати, нямаше овошки.

# 698
  • Мнения: 1 325
Еднократни детски-не съм и чувала, но в Елитис има многократни за 1.80.Взех 4, за големи хора, но само едната е голяма, другите са по-скоро малки😔, та ако това ви устройва за маските-Елитис, на Чаталджа.

# 699
  • Мнения: 8 759
Къде може да се отиде вече свободно с автомобил около Варна ? В петък  видях, че в Морската е манифестация и искам да отидем на по-спокойни места без толкова хора, но пак близо до морето.

# 700
  • Мнения: 2 583
Къде може да се отиде вече свободно с автомобил около Варна ? В петък  видях, че в Морската е манифестация и искам да отидем на по-спокойни места без толкова хора, но пак близо до морето.
За съжаление заради КПП-тата, които сложиха, спокойните места около Варна са вече само мираж.
Например ,има една горичка която ходим, и която беше абсолютно необитаема и никога не е имало признаци да ходят там други/много хора. Е вече не е така, вече срещаме хора докато се разхождаме, правят се пикници, осеяно е с болкуци, защото е над достойнството на бай Ганьо да си изчисти след себе си.
Друг пример: Дружба. Също приятна и близка дестинация, същата работа, много хора и мръсно.

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 10:48 от deede

# 701
  • Мнения: 716
В Мимоко има детски маски.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Петък беше 01 май, всяка година Морската е пълна с добре облечени цигани, някакъв техен празник е, та може и от тях пак да е било пренаселено, но все пак в почивните дни е нормално да има много хора, иначе чета, че е спокойно. Аз вече знам, че всяка година  на 01 май Морската трябва да я пропускам.
Та места за разходка край морето: Златните, Дружба, Морска гара дали няма да е по-спокойна и плажът край нея, паркът в Аспарухово изглежда доста спокоен обикновено, минаваме край него и е край морето, плажът на Аспарухово, плажове на Галата, Фичоза, Ветеран, Черноморец, гората на Ракитника и Паша дере. Навсякъде вече има доста хора през почивните дни, да, за съжаление и не пазят природата, някои и хората край тях. Когато е облачно и мокро, може да е по-спокойно. Дано си намерите вашето местенце.

# 703
  • Мнения: 8 759
Благодаря за предложенията, сега и след като отпускат КПП - та другата седмица със сигурност ще ги посетим едно по едно.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Всъщност вече какъв е достъпът до Морската за каращи колело и са над 12 год. например? След 18:30 или може и през деня?

Общи условия

Активация на акаунт