На пазар във Варна - тема 56

  • 25 708
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 811
HM? На сайта има принципно повече избор от физическия магазин. Купувала съм от там точно рокли и съм доволна. Малко по-скъпо е отда Уайкики и пак зависи от модела.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Тъкмо ги преглеждам и действително има модели, които ме устройват, цените са прилични. Но там имахме малко проблеми с размерите, затова съм малко резервирана към тях, но явно ще се прежаля. Гледах и сайта на Стела-Русе, но няма това, което търся.

# 722
  • Мнения: 5 386
Сайтът на H&M, има и код за 20 % за детско-юношески стоки, кодът е 9706. И има безплатно връщане.
ПП
По центъра доста магазини са отворени, в района на пазара, Пискюлиев също.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Разбрах, че Ню Йоркъра на центъра работел, там да ли няма да има рокли?

Фиола работят също.

# 724
  • Мнения: 15 356
И на Тракия до СВА детския магазин имаше рокли на витрината.

# 725
  • Мнения: 10 811
Сайтът на H&M, има и код за 20 % за детско-юношески стоки, кодът е 9706. И има безплатно връщане.
ПП
По центъра доста магазини са отворени, в района на пазара, Пискюлиев също.

Благодаря за кода. Направих една хубава бебешка поръчка Simple Smile

# 726
  • Мнения: 15 356
Днес видях и отворени кафета,някак си се почувствах че се връщам към нормалното и ми стана едно щастливо.Кой да предполага ,че ще се радвам на отворено кафене..

# 727
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Вдигат и знамената на Почивка, досега не ги сложиха въобще. Здраве да е за всички! 🌈💙🍀

# 728
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Днес видях и отворени кафета,някак си се почувствах че се връщам към нормалното и ми стана едно щастливо.

Къде - квартал - кои?   Че мойте все още са затворени?

# 729
  • Варна
  • Мнения: 36 605
Благодаря и аз за кода на HM за отстъпка. Направих поръчка днес. Три рокли, два потника и една пола. Дано съм нацелила размера.

# 730
  • Мнения: 15 356
Варненец,видях Госипа на Формулата и едно кафе има точно до него, също едно кафенце с две масички до Енджъл фейс на Сливница и Съборни ъгъла.Позната ми каза ,че и Фратели на Сливница работи.
Това е добре,че много пострадаха хората в тоя бранш.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Чистят и басейн Приморски. Да видим кога и при какво условия децата ще се върнат към тренировки. Моят син вече не издържа, не знам аз обаче, кога бих се осмелила да го пусна.

# 732

Общи условия

Активация на акаунт