Мебели и украса... в тоалетната

  • 3 966
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 475
Aз пък си имам даже пердета на банята. Като ми е огромен прозореца - 1/1,20 м Shocked няма друг начин. Имам си етажерки, на тях са наредени малки плетени панерчета, в които държа всички принадлежности и препарати (почистващи и козметика). Имам и изкуствени цветя за свежест - естествени не виреят заради високата влажност.

и при мен е така!  Peace

# 17
  • Мнения: 714
като говорим за тоалетни, се сетих за това ... дали пък няма някой да си направи така тоалетната?
http://www.luisi.ru/prikol_756.php

# 18
  • Мнения: 3 098
Аз имам ваза с цветя до душ кабината,вазата е с цветовете на кабината.
Върху огледалото,над светлините имам цветя в саксийки,те са от тези за баня.

# 19
  • Мнения: 552
като говорим за тоалетни, се сетих за това ... дали пък няма някой да си направи така тоалетната?
http://www.luisi.ru/prikol_756.php
Е, това е по-скоро за заведение май  Joy

# 20
  • Мнения: 14 654
в нашата тоалетна няма никаква украса, но пък едни приятели са си облепили цялата стена срещу тоалетната чиния с фотоси на фолк певци и певици, за да спомагат по-лесното изхождане

# 21
  • Мнения: 714
аз мислих мислих ... и реших да си призная ....  Embarassed  Rolling Eyes в нашата обикновено стои лаптоп, една декоративна кошница със списания  Rolling Eyes ... писалки, моливи ... судоку ...  Rolling Eyes  Wink
имам си и сатенени перденца .... Party

# 22
  • Мнения: 552
аз мислих мислих ... и реших да си призная ....  Embarassed  Rolling Eyes в нашата обикновено стои лаптоп, една декоративна кошница със списания  Rolling Eyes ... писалки, моливи ... судоку ...  Rolling Eyes  Wink
имам си и сатенени перденца .... Party
Страхотно! Само да знаех какво е судоку...  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 629
Отиваш тук и пишеш судоку  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 039
имам много свещи и натурални сапуни в разни светове, които комбинирам със свещите. Друга украса няма.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 444
В моята върху моноблока има от кръглите, стъклени вази, пълна със сухи цветчета (от тези ароматните и цветни малки, изсушени цветчета) и екзотични мидички и рапанчета. Стои много красиво, вазичката е от тези с по-широкият отвор отгоре, който дори лека се разширява встрани. Отделно имам върху водомерите, за да не се виждат саксийка с едно зелено растенийце, което прилича на мъничка елхичка, все едно е заскрежена.Не му зная името, но го продават за бани и тоалетни.Много е нежно и готино, не иска светлина, напротив...

# 26
  • Мнения: 7 837
Основно свещи.
Отделно и една поставка за списания, да си чета, докато кисна във ваната.

# 27
  • Мнения: 1 462
Място, където човек остава сам с мислите и чувствата си, а?  И понякога се моли напрегнато...

# 28
  • Мнения: 552
Това ясно  Laughing като стигна дотам... щото знаеш ли колко неща на ден пиша там и колко още такива има  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
newsm78Питанката сякаш е за помещение, което се ползва САМО за тоалетна, не баня с тоалетна наедно...

Общи условия

Активация на акаунт