Отговори
# 2 955
  • Мнения: 8 937
Започвам да си мисля, че имам проблем. Даже и кафе си направих. Flushed Но готвенето на боба ще остане за утре, исках днес да сготвя и утре да не се занимавал, ама ме мързи. Тъкмо и всички съдове са чисти, утре ще е.

# 2 956
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Thaicho, сега може да запееш :
- Защото снощи правих кекс,кекс, кекс...
И по този повод - поздрав от Misirki records Joy

# 2 957
# 2 958
# 2 959
  • София
  • Мнения: 35 132
Наспах се, гайс, кам бек

# 2 960
  • Мнения: 8 937
Добре дошла! Сънува ли Генерала? Hug

# 2 961
  • София
  • Мнения: 35 132
Сънувах, че беше намазан с Нутела и ми викаше - Къде ти е маслото, масло имаш ли? А, аз нямах....

# 2 962
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Тайчо....проекто мъжът ти избяга. Опасявам се, че аз съм го подплашила. Почувствал, че енергиен вампир му пиел силите в тази тема....оплакал се горко. А може и да са симптоми на корона вируса - лошо му е, втрисва го...Joy

# 2 963
  • Мнения: 8 937
Е, ще го преживея, Джу... Наречи го женска солидарност, но аз не съм усетила някой да пие енергия. Joy

# 2 964
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Е, ще го преживея, Джу... Наречи го женска солидарност, но аз не съм усетила някой да пие енергия. Joy
За малко да ти се нахвърли на...кекса Joy

# 2 965
  • Мнения: 8 937
Нищо чудно, телците са чревоугодници. Joy

# 2 966
  • Мнения: X
Тайчо....проекто мъжът ти избяга. Опасявам се, че аз съм го подплашила. Почувствал, че енергиен вампир му пиел силите в тази тема....оплакал се горко. А може и да са симптоми на корона вируса - лошо му е, втрисва го...Joy
На кого се е оплакал?
Тайчо трябва да търси нещо из място.
Те тия от дълбоката провинция сме непостоянни.

# 2 967
  • Мнения: 8 937
Имам кекс, кафе и коняк... Не ми трябва друго. Joy

# 2 968
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Ще пусна нова тема през деня, когато Спящата красавица се събуди...сама!!! Щото принцове нямало вече Joy

# 2 969
  • Мнения: 8 937
И това за съжаление не е шега. Joy

Общи условия

Активация на акаунт