Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 686
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 9 486
А кой от цялата плеяда Опиуми бихте определили като най-характерен, най-запомнящ се? Гледам има ЕДТ и ЕДП?

# 181
  • Мнения: X
При мен пък беше траен, но не го харесах. Монотонен до втръсване и нито капка кафе!

# 182
  • София
  • Мнения: 17 778
А кой от цялата плеяда Опиуми бихте определили като най-характерен, най-запомнящ се? Гледам има ЕДТ и ЕДП?
Класическия. Не се забравя Joy

Аз гледам JPG Classique на добра цена. Но не съм сигурна кой познавам. Едп или едт. Само в интензитета ли е разликата? Заглеждам и есенс, но него не го познавам със сигурност. Я ударете едно рамо, че цял ден се чудя Stuck Out Tongue

# 183
  • Мнения: 2 323
Цената на Мон в Парфимо също ми се струва добра. Или греша?
За 100 мл: 109 за парфюмната вода, 71 за тоалетната вода.

Някой може ли да сравни двата?
Както и edP и edT на J'Adore?

Аз се класирам с вечерния на Бушерон и с Girls can do anything.
Сърбят ме ръчичките и за трети! Grinning

# 184
  • София
  • Мнения: 17 778
Мон ЕДТ е по-лавандулов върху моята кожа, има хладнина, ЕДП сладнее повече и е по- траен. Добра цена е, да. Ако си изпуснала офертата в Нотино като мен Laughing

ЕДТ е по- цветен, сякаш се носи повече около теб, но не съм сигурна, там има много версии и ги бъркам. /за J'adore/

# 185
  • Мнения: 642
Catcher, аз имам JPG Classique edt. и е мнооого силен, траен, пудров до задушаване, обожавам го Simple Smile. Edp не го познавам, но ако е по-интензивен, не бих го изтърпяла.

# 186
  • Мнения: 2 231
Моят ЛВЕБ от Парфимо е тръгнал от Чехия насам. Надявам се към края на седмицата да пристигне. Ох, нямам търпение Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 2 028
Цената на тестер Cartier Carat в момента в Парфимо е много добра, особено с кода за отстъпка.
Аз имам мостра на ЖПГ Класик Х и много ми допада. Силен, траен и с много цитруси, струва ми се, че ще е подходящ за пролетта. Някой може ли да го сравни с Есенс фланкъра или едт?

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 11:51 от ina-mina

# 188
  • Мнения: 35 972
Аз гледам JPG Classique на добра цена. Но не съм сигурна кой познавам. Едп или едт. Само в интензитета ли е разликата? Заглеждам и есенс, но него не го познавам със сигурност. Я ударете едно рамо, че цял ден се чудя Stuck Out Tongue

преди години имах и двата, разликата не е само в интензитета, но в какво се изразяваше, не помня
аз харесвах едп и него задържах много дълго време преди и той да ми омръзне

# 189
  • София
  • Мнения: 17 778
Мерси, дами Simple Smile
Освен да отстрелям един ЕДП.

# 190
  • Мнения: 2 880
Моят ЛВЕБ от Парфимо е тръгнал от Чехия насам. Надявам се към края на седмицата да пристигне. Ох, нямам търпение Heart Eyes
Предполагам още в сряда, най-късно четвъртък ще е при  теб, моята пристигна супер бързо след този мейл

# 191
  • Мнения: 3 916
В Парфимо са качени доста нови сетове на LANCÔME LA VIE EST BELLE, цените са надолу 👌 (5 варианта са)

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 11:23 от Ellinor*

# 192
  • София
  • Мнения: 9 486
При мен пък беше траен, но не го харесах. Монотонен до втръсване и нито капка кафе!
Е, аз точно заради кафето го загледах! Е, и заради бутилката, признавам! Simple Smile

# 193
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
За Черния опиум говорим нали? При мен е теаен. Монотонен - можв би, но в никакъв случай не лош

# 194
  • София
  • Мнения: 9 486
Да, за него говорехме. Имаше картинка, която вместо в скрит текст да бъде поставена, е бил изтрита.

Коментирахме този пост
Скрит текст:
Днешните ми открития. Може да са полезни за някой. Парфимо, без добавени кодове. Simple Smile  


Общи условия

Активация на акаунт