Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 685
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз с комплект от е Маг - Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
Много е хубаво това Нарцизо, ммм.При мен Моновете са много трайни, ако някой види на по-хубава от Нотино цена Dolce & Gabbana The Only One Intense моля да пише.Този парфюм много ме привлича, и ме отблъсква същевременно в базата, обаче искам да го имам, сякаш повече ме привлича луда работа.За мен носи нещо от Линтерди, не спирам да мисля за него.Scream

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 12:59 от Bright Crystal

# 421
  • София
  • Мнения: 9 486
Виждам BOUCHERON BOUCHERON QUATRE EN ROSE 50мл на много приятна цена в Парфимо. 37,60лв
https://www.parfimo.bg/boucheron-boucheron-quatre-en-rose-eau-de … um-za-jeni-50-ml/

# 422
  • Варна
  • Мнения: 186
Както с всеки парфюм, трайността е субективно понятие. Аз имам Мон Герлен, с лепенка на дъното, който върху моята кожа трае 2-3 часа, същият парфюм, от същия флакон , върху кожата на майка ми трае поне 10 часа със солиден шлейф.
Не бързай да го отписваш като нетраен, забелязала съм ,че някои парфюми поръчани онлайн имат нужда от повечко време и пръскане. Бях чела във фрагрантика, че се образувал конденз от превозването и един вид пръскалката(тръбичката) е пълна с разводнена част от парфюма. Не знам доколко е възможно, но е факт, че като изпръскам няколко милилитра и трайността се променя.

В никакъв случай не съм го отписала. На ясно съм, че трайността или възприемането на аромата зависят от много фактори. Много се надявам да си права, защото го харесвам.
Сега, като изпръскам разводнената част, парфюмът ще стане мощен.Heart

# 423
  • Мнения: 642
Bright Crystal, в Douglas го има D&G на хубава цена Simple Smile.

# 424
  • Мнения: 8 763
https://elinor.bg/product/roberto-cavalli-florence

Благодаря, а предложения откъде да поръчам този парфюм.
Не знам защо излиза на Mexx снимка , аз търся Cavalli Florence .

Има ли безплатна доставка от Елинор или само код за -20%?

# 425
  • София
  • Мнения: 4 451
Има ли безплатна доставка от Елинор или само код за -20%?
При поръчка над 200 лв. е безплатна доставката.

# 426
  • Мнения: 642
https://elinor.bg/product/roberto-cavalli-florence

Благодаря, а предложения откъде да поръчам този парфюм.
Не знам защо излиза на Mexx снимка , аз търся Cavalli Florence .

Има ли безплатна доставка от Елинор или само код за -20%?

 В Brasty и Parfimo е на добра цена, а в parfumi-shop тестер излиза на много добра цена с отстъпка 10% - 72лв. И аз го заглеждам Simple Smile.

# 427
  • Мнения: 2 124
Здравейте!
Търся мнения за goods.bg . Единственало при тях откривам дамския Парадокс на Джакомо, който издирвам от доста години и силно се надявам да не ме отсвирят поради липса на наличност. Пуснах поръчка, но не тая големи надежди.
https://www.fragrantica.com/perfume/Jacomo/Paradox-1453.html
Ако някой го е срещал из БГ сайтове ще се радвам да сподели.

# 428
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,  имам две въпросчета Wink
Първият: при опит за влизане в сайта
1001-bg.com ми иска юзер и парола, така ли е при всички и как мога да св сдобия с заветните ?
Втори: издирвам си фейчката на Ван Клиф, единствено в донбарон я намирам,  доволни ли сте от този сайт,  да сте я срещали някъде другаде? Май станаха 3 Blush
Благодаря предварително и пожелавам здраве на всички Blush

# 429
  • София
  • Мнения: 859
Присъединявам се към питането за посочения сайт.
Като каза за Феята и се разрових и наистина не я намерих. Да не е спряна? Anguished 
Тези последни снежни дни се пръсках с нея вкъщи и излизах на терасата, за да я усещам по-хубаво. В студа е истинска магия - друго място, друг свят Simple Smile

# 430
  • при морето
  • Мнения: 911
Странна работа-в елинор като тръгна да ползвам кода за 20%-пиша го, натискам приложи  и ми изписва невалиден промо код,пробвах и с малки и с  големи букви не става.
А пише,че е до 07.04.
Харесах три Монтала,ама йок,не ще!

# 431
  • София
  • Мнения: 191
Присъединявам се към питането за посочения сайт.
Като каза за Феята и се разрових и наистина не я намерих. Да не е спряна? Anguished  
Тези последни снежни дни се пръсках с нея вкъщи и излизах на терасата, за да я усещам по-хубаво. В студа е истинска магия - друго място, друг свят Simple Smile
За съжаление е спрян, поне така ми казват навсякъде, а един от любимите ми аромати, затова и питам за отзиви за сайта, преди време мисля че беше обсъждан. Издирвам също и Victor & Rolf Eau Mega.
Кода в елинор работи при мен

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 05:48 от DeadlyKiss

# 432
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Странна работа-в елинор като тръгна да ползвам кода за 20%-пиша го, натискам приложи  и ми изписва невалиден промо код,пробвах и с малки и с  големи букви не става.
А пише,че е до 07.04.
Харесах три Монтала,ама йок,не ще!
Изчисти кеша, пробвай от друг браузър да влезеш. И при мен работи.

# 433
  • Мнения: 494
Някой знае ли, дали тестера на Nina Ricci L'air du temps edp има капачка?
Току-що си взех поръчката, има капачка, неземна красота, само че е EDT. А откъде мога да поръчам EDP?

# 434
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте,има ли активен код за е-маг?

Общи условия

Активация на акаунт