Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 691
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
https://www.notino.bg/guerlain/mon-guerlain-parfjumna-voda-za-zh … house-retargeting
Mon Guerlain 50мл., не се намаля с кода, но цената е прилична.

# 721
  • при морето
  • Мнения: 911
Аз си получих Бандита от Нотино ,точно за една седмица дойде.Всичко си му е наред,с бачкод на кутията и на шишето,празен ход при пръскане,миризмата е същата красота,която ме подлудява винаги.Малко смешно е обаче да пишат,че са го намалили с 40 и кусур % след като от години цената му си е била около 180лв. в този сайт .Кога поскъпна толкова,че и изчезна от сайта,и изведнъж пристигна и то с такова сериозно намаление...Тъжно е на какви трикове са способни,нали?Разсъждавам си просто...Simple Smile

# 722
  • Мнения: X
Оферта и от Парфимо на Мон Герлен ЕДП:
https://www.parfimo.bg/guerlain-mon-guerlain-eau-de-parfum-za-jeni-100-ml/

# 723
  • Мнения: 2 255
Плюсче от мен за парфюми-шоп.
Дойде ми поръчката с 2 парфюма, надлежно опаковани и бърза доставка.

# 724
  • Мнения: 312
Дойде ми поръчката от Елинор - кашона беше като за 7-8 парфюма да се поберат вътре, та единствения поръчан сигурно бая се е търкалял, но беше увит с няколко пласта бъбъл,  и нищо му няма.
Парфюма е правилния Soleil Blanc Tom Ford - заради добрата цена очаквах или да кажат, че е свършил или да ми пратят не толкова скъпия му близнак, но всичко е точно. Аромата е идентичен с многократно тестван от реален магазин. Доволна съм.

# 725
  • София
  • Мнения: 6 285
Поръчах тестери на червила на YSL. Малко след дъжд качулка, но в какъв вариант да ги очаквам. Имат ли капачки?

# 726
  • Варна
  • Мнения: 1 579
А това с тестерите от къде?

# 727
  • София
  • Мнения: 6 285
Парфимо

# 728
  • Мнения: 2 255
И аз поръчах, но още нямам доставка. Мисля, че минимум от малкоте пластмасови капачки ще има, които се слагат по тестерите.

# 729
  • Мнения: 7 586
Аз поръчах от Парфимо, но цъкнах банков превод, надявайки се да платя с карта , но май ще трябва да ходя до банката

# 730
  • Мнения: X
Банков превод и плащане с карта е различно. Нямаш ли интернет банкиране да направиш превод през него? Аз до банка ходя само като ми изтече някоя от картите, за да си взема новата. Всичко останало си правя през лаптопа - преводи, плащания, сметки, данъци.
И на Парфимо си правя превода така.

# 731
  • Мнения: 7 586
Нее, ще звънна да помоля за наложен платеж.

# 732
  • Мнения: 437
Здравейте,
Ще помоля  който има телефона на момчето от Парфюми Биз да ми пише на лс. Благодаря Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 9 487
Пристигна днес парфюмчето от Елинор, поръчка от 13.04.

Всичко опаковано много прилежно:


Парфюмчето за коса изглежда леко празно, така ли беше при вас?


Парфюма, самият 50мл.няма празен ход.
Кодовете на дъното на бутилката и кутията не съвпадат. Not a big deal за мен. Споделям.

Иначе сета радва окото, определено Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 20:59 от kopche

# 734
  • Мнения: 3 922
И аз го получих този сет. Абсолютно същото съдържание е и при мен. Изненадах се, че е без целофан тази опаковка обаче.

Общи условия

Активация на акаунт