Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 608
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 323
А... Как? На мен ми излиза само нормалната цена.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да, от тук поръчах Kelly Caleche , това е най-добрата цена в сайт в момента, защото стига до 170 лв на други места
https://www.parfimo.bg/hermes-kelly-caleche-eau-de-toilette-za-j … ni-100-ml-tester/
Готово Joy
Дано ми хареса. /ЕДП-то/

Насляпо ли го поръчваш?
Дано да си до паднете взаимно. Много придирчив към собственика си е той. 😉
На моята кожа избива мирис на драно животно, не е за раправяне...
А на други жени съм го усещала - даже съм питала кой е този толкова прекрасен парфюм. 😂
Стискам палци да се харесате!
И аз стискам, Бел при мен е същата работа драно говедо.Чак се чудя на интереса към този парфюм, моля момичетата, които не го познавате не го поръчвайте без тест на кожа голяма греда ще е не гледайте изкусителната цена! Нормалните хора не го харесват грам, поне тези около мен.Либре ми се струва на добра цена сега, аз си чакам Розовото парфе, чакам с нетърпение смс-а.Bowtie

# 212
  • Мнения: 936
А... Как? На мен ми излиза само нормалната цена.
Написала съм как, като се поръчат 5х10мл

# 213
  • Мнения: 2 323
Въпросът ми е откъде се знае, нюзлетър ли има, код ли, само за този парфюм ли важи, по една такава луда оферта на ден ли е...
Като цяло: откъде простосмъртните се сдобиват с инфо за този невероятен тип намаления Simple Smile

# 214
  • Мнения: 936
Влязох да си търся мостра на Розата на Пол Смит и като ми ги подреди по цена, този се изкипри още на първата страница. Реших, че е грешка и че няма да ми потвърдят поръчката. Но днес имам и-мейл, че вече е изпратена. Затова реших да изчакам преди да го напиша. Въпрос на късмет явно беше. Иначе от тях имам няколко парфюма и досега не са ме разочаровали, та не се съмнявам в качеството поне засега.

Ред. Ако ще поръчва някой да не забравите да въведете кода за безплатна доставка

# 215
  • Мнения: 2 880
Моля за кода Rosheen

# 216
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Като цяло: откъде простосмъртните се сдобиват с инфо за този невероятен тип намаления Simple Smile

Ровене из сайтовете - това е "голямата" тайна. 😂

# 217
  • Мнения: 936
Ако се поръчат три мостри парфюмни и се добави кода MINP56 доставката 6,95 става със знак минус
Това е от сайта им
Добавете към количката за пазаруване три парфюмни спрея и ние ще ви доставим безплатно каквото пожелаете! И не се отнася за продукти на промоция или в разпродажба

# 218
  • Мнения: 2 880
Ако се поръчат три мостри парфюмни и се добави кода MINP56 доставката 6,95 става със знак минус
Това е от сайта им
Добавете към количката за пазаруване три парфюмни спрея и ние ще ви доставим безплатно каквото пожелаете! И не се отнася за продукти на промоция или в разпродажба
намерих го, но ми начисли 2 лв за опаковане понеже бяха останали само 7 бр и цената бе под 20 лв или нещо подобно..

# 219
  • Мнения: 1 502
Ами поддадох аз и сега пуснах един Girl of now от Parfimo Sweat Smile Още две седмици... да спрат промоциите моля Joy

# 220
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Успях да поръчам Thierry Mugler Alien Essence Absolue Eau de Parfum за жени 60 ml ТЕСТЕР от парфимо за 76лв.
Имаше 1-3 бр налични и след 10мин изчезна.
Имаше го наличен и преди три дни, така че който има желание нека го наблюдава.

# 221
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Получих си поръчката от Нотино, и двата парфюма добре опаковани, в оригинални кутии с целофан - без забележки. Доволна! 😉

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Kelly Caleche e......Bright Crystal много добре го е описала- не го купувайте,ако не го познавате. Няколко пъти съм го тествала и не успях да го преглътна.

Брайт, с нетърпение чакам да разкажеш за Парфето на Ланком.

# 223
  • Мнения: 19 837
Базила, аз много харесвам l'interdit и отдавна го чакам на добра цена, но познавам само edp. Ти за тестера за 112 лв edt ли говориш?
Не, за EDT 35 ml на отлична цена е в Parfimo. EDP L`Interdit е на добра цена в Елинор.

# 224
  • Варна
  • Мнения: 186
Умишлено изчаках да ми потвърдят поръчката, за да пиша и тук. Ако има почитателки на Versace Crystal Noir EDT и не държите на опаковката, вижте тази цена  
https://www.brasty.bg/versace-crystal-noir-toaletna-voda-za-zhen … m_content=produkt

Поръчах 7 броя по 10 мл които ще ми струват 20,93 лв.
Или 50 мл ще струват 14,95 при цена 68,99 в същият сайт.

Няма ги вече Cry
Моля за отзиви, дали мострите са на реформулираната версия

Общи условия

Активация на акаунт