Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 291
  • 754
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Пристигна ЛВЕБ ен Розе от Парфимо. Тестер, кодовете съвпадат, бачове не проверявам, освен ако няма нещо очевадно. Нетестерска кутия, отворена обаче...Замръзнал е все още и не смея да го фъсна да видим и празния ход...има ли, няма ли го...
Ооо, фъснах го вече, стопли се май- писах в другата тема обаче и тук забравих да напиша. ИМАШЕ празен ход. Не е ползван, просто според мен кутията е била отворена примерно или целофана повреден, така че да не може да се ползва за продажба и го слагат към тестери. Поръчах на 27,03, нямах раздвижване много време и изведнъж за ден- два пристигна на адреса.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 11:29 от Анонимен

# 301
  • Мнения: 2 228
Ти май поръча ден-два преди мен, но моята поръчка още седи изпратена, в спийди не излиза нищо. Може би има забавяния по границите.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 12:01 от killpop

# 302
  • Мнения: 2 604
В Елинор кода е -20% и важи за всичко, а доставката е 4.90лв, нали така?

# 303
  • Мнения: 3 893
В Елинор кода е -20% и важи за всичко, а доставката е 4.90лв, нали така?
Да Simple Smile
В makeup.bg пускали ли са някога кодове, нямам спомен?

# 304
  • Мнения: 2 025
Досега не съм попадала на код при тях, но цените им варират често като при Парфимо. Онзи ден поръчах продукт Мон Герлен едп 100 мл. за 98 лв. и след няколко часа цената отново беше стана 107 лв.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Ако поръчам тестер, а не продукт от Елинор, реално мога да го пробвам и да го върна ако не ми харесва, нали? Те нямат  целофанена обвивка... Коректни ли са при връщане?

# 306
  • Мнения: 3 893
Има ли смисъл да го тъся другаде?

https://douglas.bg/classic-la-belle-edp-50ml-travel-spray-10ml-052365

# 307
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, сега си получих ЛВЕБ Интенз тестера, но аз ли съм глупава или нещо трябва да се извади от пръскалото? Не ми се е случвало досега, изобщо не пръска и като че лу, не се натиска докрай?

# 308
  • Мнения: X
На тази цена за 50 мл и с добавка мини - никъде другаде го няма.

Джемма, доколкото помня LVEB е с обикновено пръскало и нищо не се вади снимай го и покажи. Може да е дефектно...

# 309
  • Мнения: 31 112
Момичета, сега си получих ЛВЕБ Интенз тестера, но аз ли съм глупава или нещо трябва да се извади от пръскалото? Не ми се е случвало досега, изобщо не пръска и като че лу, не се натиска докрай?
Не, не се вади нищо. Пробвай внимателно, махни го, сложи отново и натисни. Може да е повреден.

# 310
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не, вадих, слагах, не ще. Когато го обърна и натиска обаче без пръскалото течност излиза. Ех, че ме е яд.

# 311
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Друга пръскалка дали няма да пасне?.....Тъпа ситуация наистина.

# 312
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Друга пръскалка дали няма да пасне?.....Тъпа ситуация наистина.
Ще пробвам.

# 313
  • Мнения: 4
Джемма, сигурно помпичката е счупена. Защо не го върнеш и не си вземеш друг?
Много гадно.
Явно проблема е някъде навътре в тръбичката...

# 314
  • Мнения: 421
Снощи поръчах от Елинор Givenchy- Linterdit и преди малко получих смс, че утре ще е при мен. Не бях подготвена за такава бърза доставка по това време, затова пренасочих пратката до най-близката авт.станция на Спиди. Досега не съм получавала от станция пратка- каква е процедурата,някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт