Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 250
  • 754
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 17
Тестер на Chanel от Парфимо - някакви отзиви, някой дали е купувал от този сайт?

# 391
  • София
  • Мнения: 3 830
Малко въпрос встрани от сайтовете, извинявам се за което (ако модератор прецени, да ми изтрие питането).

Как в тези сложни времена работи магазина Campomarzio70 - някъде онлайн (във фейса е италиянския филиал, или както какъвто там е) или с поръчки по телефона?
Нямам възможност да стигна физически до него...

В Италия е централата, но повечето италиански магазини не работят онлайн и не изпълняват поръчки, поне така беше от началото на март.
Защо не опитате по телефона да се свържете с тукашния магазин, който може и да работи, тъй като повечето парфюмерии по Витошка работят?

# 392
  • Мнения: 30 965
Не, не работеха доскоро. Но все пак се обади наистина по телефона и попитай. В Инста са Campomarzio70Sofia

# 393
  • Мнения: 1 379
Да похваля #Pretty shop - вчера поръчах, днес парфюмът е при мен) Coco Mademoiselle EDP), сложили са ми и 4 мострички, доставката беше безплатна - много съм доволна Simple Smile Първа поръчка ми е от тях, но няма да е последна Simple Smile

# 394
  • София
  • Мнения: 17 711
Пристигнал ми е Инсоленса, бързи са от Нотино. Но не успях да отида преди обяд, да го взема. Simple Smile

# 395
  • София
  • Мнения: 3 787
Да похваля #Pretty shop - вчера поръчах, днес парфюмът е при мен) Coco Mademoiselle EDP), сложили са ми и 4 мострички, доставката беше безплатна - много съм доволна Simple Smile Първа поръчка ми е от тях, но няма да е последна Simple Smile
Как се поръчва, по тел ли?

# 396
  • Мнения: 639
Някой знае ли, дали тестера на Nina Ricci L'air du temps edp има капачка?

# 397
  • Мнения: 1 379
Да похваля #Pretty shop - вчера поръчах, днес парфюмът е при мен) Coco Mademoiselle EDP), сложили са ми и 4 мострички, доставката беше безплатна - много съм доволна Simple Smile Първа поръчка ми е от тях, но няма да е последна Simple Smile
Как се поръчва, по тел ли?
Да, по телефона поръчах.

# 398
  • Мнения: 2 320
В понеделник си чакам моите от Парфимо. Сърбят ме ръчичките за още Grinning

А pretty shop сайт нямат ли или аз съм скандално некадърна и не го открих? Как да знам какво имат Grinning

# 399
  • Мнения: 30 965
Нямат сайт. Аз знам, защото съм им клиент, но ако не си питаш по телефона какво търсиш и колко струва.

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Аз си пиша с тях по мисинджър към страничката във фейсбук.

# 401
  • Варна
  • Мнения: 186
Момичета, Мон Герлена от последното намаление в Нотино няма никаква трайност при мен. Продукт е, не е тестер. Така ли е при вас?

# 402
  • София
  • Мнения: 3 830
Момичета, Мон Герлена от последното намаление в Нотино няма никаква трайност при мен. Продукт е, не е тестер. Така ли е при вас?

Надписа на дъното на бутилката с лепенка ли е или е гравиран? Кога е произведен по бач код?

# 403
  • Варна
  • Мнения: 186
На дъното е лепенка. Бач кодове никога не съм проверявала. Ако ми кажете с две думи как става, ще проверя

# 404
  • Варна
  • Мнения: 236
Мон Герлен и върху мен траеше 20 минути

Общи условия

Активация на акаунт