Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 249
  • 754
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз също нямам пратка от Елинор, въпреки изрично посочена дата 06.04. за доставка на екран при поръчка.
Но, да сайта им и техническите дефекти в него сме ги обсъждали...
Та, и аз чакам.  Аз и друг парфюм мога да си взема или същият от друго място. Наложен е платежа, та ..да. Те имат да вземат пари.Nerd

# 451
  • Мнения: 1 379
Здравейте, помните ли цената на този парфюм https://makeup.bg/product/156893/#/option/510844/ миналата седмица, имам чувството, че беше 39 лева и стотинки?

# 452
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Елинор преди бяха доста по-бързи.
След два дни чакане на някаква реакция от тяхна страна направо им писах да сторнират поръчката ми.
Препоръчах всичка от парфимо, вярно че ще ги получа след седмица, но спестих 5лв и доста нерви.

# 453
  • София
  • Мнения: 6 046
И с моята поръчка от Елинор няма никакво развитие, нямам намерение да им звъня. Според сайта им трябваше днес да я получа, а даже нямам имейл за потвърждение.

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Аз никога не съм получавала мейл от Елинор за поръчка.Получвала съм само, когато имат намаление.Направо звънят за потвърждаване.

# 455
  • Мнения: 2 913
Аз от Елинор поръчах на 2-ри и на 3-ти по обяд вече се бях поляла обилно  с поръчаното  😁 ....Така че + от мен за Елинор.....❤

# 456
  • Мнения: 1 154
И аз чакам от Елинор, ама нищо - нито обаждане, нито известие... Аз ли трябва да ги търся, за да потвърдя поръчката?

# 457
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Хаха, ти пък как ще ги търсиш ще ти се обадят за потвърждение.Последният път ми се обади един мъж с много хубав глас и тоя път не бяха толкова спекли.

# 458
  • Мнения: 7 352
Добре де, единият парфюм, който бях поръчала не е наличен в сайта , уж по телефона казаха , че ще го пратят .. не е честно на 1ви го поръчах , адски се изнервих!

# 459
  • Мнения: 3 868
При последните 2 поръчки от Елинор, може би преди повече от месец бяха, никой не ми се обади за потвърждение. Направо получих смс от куриера.

# 460
  • Мнения: 53
Аз поръчах от Елинор на 2 април и днес си получих поръчката. Имах потвърждение на мейла за направена поръчка и втори мейл, че е изпратена. Имам акаунт в сайта и така поръчвам не като бърза поръчка, ако има значение това.

# 461
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Знаете ли къде продават мострички на Montale? По описание си харесах 3 парфюма - Wild Aoud, Full Incense, Aoud Night. Ако някой ги има би ли споделил кратичко описание?

# 462
  • София
  • Мнения: 5 352
Аз имам две поръчки от Елинор направени  в събота. Днес сутринта имам потвърдителен имейл за едната, а за другата ми се обадиха, за да ми кажат, че нямат наличен тестер на Jimmy Choo Fever. Затова актуализирах поръчката само с един мъжки аромат, че имам рожденик. Ще споделя като дойдат.

# 463
  • Мнения: 2 249
Извинявам се за разсеяността си, но кодът в парфимо какъв беше?

# 464
  • Мнения: 3 868
save10
Няколко думи за KENZO JUNGLE ELEPHANT, ще сподели ли някой! Гледам го в Notino.
100 мл, 69.90 лв

Общи условия

Активация на акаунт