Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 656
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
save10
Няколко думи за KENZO JUNGLE ELEPHANT, ще сподели ли някой! Гледам го в Notino.
100 мл, 69.90 лв
Силно подправков, за мен е красив. За някои е отвратителен. Не без проба!

# 466
  • Мнения: X
Нощес по никое време поръчах нещо в Елинор и получих имейл за потвърждение за приета поръчка с номер, после се разколебах и отказах поръчката. Днес имам имейл, че приемат отказа и я анулират. Те сигурно така или иначе щяха да го откажат, че при тях е тото има ли го няма ли го и май ще престана въобще да гледам там.
Пристигна Kelly Caleche Gift Heart Толкова да съм щастлива и сега съм доволно накЕлешена както каза една съфорумка. Grinning
Обаче споменът ми от моя стар Kelly е, че сокът е розов. Да ама не е. Нито новият, нито старият! Стои на тъмно и въобще не съм обърнала внимание, че не е розов, а и го пестях, та не съм го ползвала скоро и съвсем съм забравила тоя момент, и като отворих новия, се опулих. Ами той жълтее. Ароматите са еднакви, а старото Kelly е на повече от 5 години. Прекрасен, невероятно вълшебен парфюм за мен!
Скрит текст:

# 467
  • Мнения: 7 117
Елинор изпращат ли с опция преглед на пратката?  А мостри изпращат ли?

# 468
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
В parfumi-shop има Delina , с за код за 10% и БД бива.

# 469
  • Мнения: 4 422
Да кажа аз за моята сага с поръчка от Дъглас.Поръчах преди почти 2 седмици Mon Guerlain Bloom of Rose EDP , новия .На сайта върви реклама ,че всички поръчки са придружени от подарък ароматна свещ.Първо не ми добавяше свещта в кошницата,после ако през свещта поръчаш, слагаше друг от Мон-овете ,свързах се с тях ,техния сътрудник каза,че е коригирано да поръчам.Пак не стана ,те ми направиха поръчката ,обаче в имейла дойде потвърждение за друг от Мон-овете ,анулирахме,пак телефони и съобщения ,след дълга кореспонденция успях да поръчам най-накрая.Пристига след доста закъснение заветната поръчка и вътре няма свещ !! Аман..Пак съобщения,звънене и пр.Най-накрая изпратиха и свещта и днес взех и двете пратки.

# 470
  • Мнения: 88
Аз с Дъглас повече работа няма да си имам. Още не съм получила пратката от 17.03, от 1 седмица ме лъжат, че пратката е постъпила в офис на Спиди, а реално не са я пратили още. Помолих служителка по телефона да се свържат помежду си и да локализират пратката ми. Каза, че ще ми върне обаждане - не ми върна. Ще анулирам и двете поръчки, които имам там. Парите си на тези хора не бих дала.

# 471
  • София
  • Мнения: 9 477
Аз имам две поръчки от Елинор направени  в събота. Днес сутринта имам потвърдителен имейл за едната, а за другата ми се обадиха, за да ми кажат, че нямат наличен тестер на Jimmy Choo Fever. Затова актуализирах поръчката само с един мъжки аромат, че имам рожденик. Ще споделя като дойдат.
А така! Аз точно Jimmy Choo Fever чакам от тях! Scream Имах 2 мейла, за получена поръчка в системата и 2ри за статус-потвърден.
Само с регистрацията си поръчвам, както винаги, ако е от значка.Smirk
От тях съм получавала обаждане само онзи път, когато "даваха" парфюмите по 0,00лв. И след това дойде и мейла с error20 кода. Yum

Update
Айде! Получих и аз сега обаждане. Ами нямали Jimmy Choo Fever в наличност! Imp
Казах им, друг път да не ми пращат мейл с потвърждение, защото парфюма беше за подарък. За мен!

Освен това, сега проверявам и тестера стои още наличен и то в 2 бройки на сайта им.


А така! Писах им мейл с картинката. Махнаха тестера. Smile

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 17:05 от kopche

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 1 194
Скрит текст:
Изпращаме ви списък със ниски цени за разопаковани и тествани парфюми :
УПОТРЕБЕН без кутия***

Burberry Brit Rhythm EDT D 90 ml Б.О.

- съдържание около 99% цена : 19,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Burberry London Special Edition EDP U 100 ml Б.О.

- съдържание около 99% цена : 19,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Chanel Allure EDP D 100ml

- съдържание около 99% цена : 119,00 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Chanel Coco EdP Vapo 35ml

- съдържание около 99% цена : 69,90 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Chanel Coco Noir EdP Vapo 35ml

- съдържание около 99% цена : 69,90 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Custo Barcelona Pure Custo Colector EDP M 100 ml

- съдържание около 99% цена : 29,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Diesel Loverdose l'Eau EDT D 75 ml Б.О.

 - съдържание около 95% цена : 39,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP D 125 ml Б.О. 

- съдържание около 90% цена : 24,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Elizabeth Arden Mediterranean EDP D 100 ml

- съдържание около 99% цена : 29,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Escada Joyful Moment EDP D 50 ml Б.О.

 - съдържание около 99% цена : 24,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Gucci Bamboo EDP D 75 ml Б.О. 

- съдържание около 80% цена : 49,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Kenzo Amour EDP D 100 ml

- съдържание около 99% цена : 59,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Lalique Pour Homme EDT M 125 ml

- съдържание около 99% цена : 34,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Lanvin L´Homme Sport EDT M 100 ml

- съдържание около 99% цена : 29,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Laura Biagiotti ROMAMOR DONNA EDT D 25 ml

- съдържание около 99% цена : 18,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Montale Aoud Damascus EDP U 100 ml

 - съдържание около 99% цена : 69,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Morgan Love Love Love Music EDT D 100 ml Б.О.

- съдържание около 99% цена : 4,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН без кутия***

Morgan Love Love Shop & Love EDT D 100 ml Б.О.

- съдържание около 99% цена : 4,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Naomi Campbell Pret A Porter EDT D 50 ml

 - съдържание около 99% цена : 19,99 лв. брой-2

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Paco Rabanne Invictus EDT M 100 ml Б.О.

- съдържание около 99% цена : 69,99 лв. брой-1

 

УПОТРЕБЕН с кутия***

Yves Saint Laurent Body Kouros EDТ M 50 ml

- съдържание около 99% цена : 39,99 лв. брой-1

Поръчката им става само по телефон на Парфюми шоп

# 473
  • Мнения: X
Безнадеждни са Елинор...

# 474
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Преди време бях метнала  в кошницата един Gucci Mémoire d'Une Odeur  100мл. за 49.50 евро в немския Нотино. Днес влизам и 15% намаление Grinning та резултатът е щастлива блондинка Grinning.  От Макеъп чакам в сряда четвъртък Lalique Azalee

# 475
  • Мнения: 4 422
Дано е уважат рекламацията и не се покрият.
Би трябвало всичко да е наред.

Аз отстрелях от прити шоп за 145лв 50мл Chanel C Noir. Edp. Днес ми пристигна. Много доволна.

Сигурна ли си ? На мен ми казаха 160 лв за 50 мл ?

# 476
  • София
  • Мнения: 5 362
kopche, наличен е тестера от 60 мл. Този от 100 го няма.
Имам имейл, че първата ми поръчка е дадена на Спиди и да я очаквам утре. А аз поръчах Boucheron iris, за който даде линк Тиква. Просто пробвах да видя дали ще го откажат и на мен. И ще остане да чакам Ферарито за 20 лв. Да видим дали утре няма да дойде Ферарито, а не Ириса?
С Парфимо обаче нямах късмет. Тестерът на La Vie est belle en rosse от 100 мл за 62 лв се оказа неналичен и трябваше да взема 50 мл продукт. Пак беше на по- ниска цена от другите сайтове -97 лв.

# 477
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Бийте ме през ръцете, да спра да поръчвам, но как да устоя като ми е толкова слаб ангела. Но май ангели няма, само дяволи(и) ми се въртят из главата. 😂😂😂
Денси, Нарсисо от кога съм си го замислила по твоя препоръка, е, сега ми падна. От парфюми шоп ми се обадиха за потвърждение на поръчката, в сряда ще съм хепи. ❤️
То от сега ми пърхат пеперуди в стомаха! 🤣


И един Номад Абсолю си чакам. 🥰

# 478
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тиква, и моят Кели пристигна. Да, тепността е жълтеникава. Мен това не ме притеснява. Предполагам(са о предполагам, без да твърдя със сигурност), че съдържа ванилия (забравих химичното ѝ название), а тя променя цвета на парфюма с времето.
И аз се накелеших здраво. Simple Smile И дааа, много по-хубав ми е от ЕДП.  Навремето някой го сравняваше с крем за бръснене Каро. Simple Smile

Никакъв отговор нямам от Парфимо по повод рекламацията на ЛВЕБ интенз, с неработещото пръскало. Но има време, 30 дни е срока. Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 21:19 от Джемма

# 479
  • Мнения: 199
Докога е валиден кода в Елинор , защото и на мен не ми дава да поръчам ...

Общи условия

Активация на акаунт