Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 701
  • 754
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 428
Взех си преди няколко дни поръчания от Елинор Linterdit. Всичко е перфектно, а парфюма е просто божествен.

# 571
  • Мнения: 2 323
Аз съм безкрайно доволна от поръчката си с Парфимо. Е, тракинг никакъв нямаше, ама... нищо. В България сме разглезени откъм обслужване Simple Smile
Получих си смс от куриера, дойде в посочения отрязък от време, парфюмите бяха идеално опаковани в bubble wrap. Тестерът дойде с капачка, опаковка и празен ход. Ще повторя.

От Елинор не съм поръчвала още, но предвид всичко изписано на тях бих се обадила задължително преди това. Да си спестим неприятни изненади, пък и е по-трудно да си некоректен към някого, когото си чул по телефона Stuck Out Tongue Winking Eye

# 572
  • Мнения: 81
Гледам, че в Емаг има Narciso Rouge, 50 мл. за 64 лв. А 30 мл. е дори по-скъп, към 80 лв. Много му се чудя, само не разбирам логиката защо по-голямата разфасовка излиза по-евтино.

# 573
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Парфимо още не са ми отговорили на гневния имейл от вчера, заради некадърно опакования парфюм. Големи селяни ще излязат тия. Първа и последна поръчка от тях ми беше.

Да, обслужването им е един път, зареди се с търпение. От към комуникация с клиента са си селяни Grinning

# 574
  • София
  • Мнения: 17 785
Да, Парфимо винаги са били известни с кофти отношемието си при претенция. Адски нагли. Не един човек е пускал тук комуникация.

# 575
  • Мнения: 551
#Deetron, Coach Platinum съм тествал и не беше лош, не е и нещо велико или супер различно от масовката в последните няколко години. Но пък за цената, на която го предлагат си заслужава със сигурност и бутилката му е яка. Smiley
Jimmy Choo Fever не го познавам, но явно се харесва от дамите във форума, така че се надявам да допадне и на майка ми, ако не - ще се намери кой да го приюти.

# 576
  • София
  • Мнения: 859
Поръчах на сляпо Bvlgari AQVA Divina от Нотино. Утре ще пристигне. Не познавам ароматът, но какво толкова Joy И Scandal by night не познавах, но пък се запознахме и разбрахме.

# 577
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Пристигна ми поръчката от парфюми шоп. Всичко опаковано както трябва, тестерите са с капачета. Плюс две маски - подарък. Без забележки!

# 578
  • Мнения: 2 223
Драфейте, нахълтвам с тъпи въпроси.
Да предположим, че искам да напълня една малка кошница в Парфимо с миниатюри и семпли за проби за около 60 70 лв. Не бачкат молове, пък бих искала да си взема някакви бутилчици на сляпо и да се изненадам.
Да очаквам ли да дойдат без разправии, или ще вися 2 седмици и ще трябва да се караме по тел. Сори, ама 23 теми по 50 страници не ми се четат, а ревютата във Фб са противоречиви.
Мерси.

# 579
  • София
  • Мнения: 5 658
Ще дойдат без разправии, за 5-7 дни, няма тракинг, няма телефонни разговори, ще получиш потвърждение при поръчката и накрая направо смс от Спиди с дата и час.

# 580
  • Мнения: 19 969
Получени сполучливо поръчки от Парфимо и Елинор вчера.
Бързо и всичко е наред с парфюмите. Предоволна съм. Малкото бутилче Alien EDT е тотална кукла. Установявам, че 30-35 мл разфасовките все по-силно ме привличат. Като кокетни миньончета са. Blue Heart
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 10:10 от Базила

# 581
  • Мнения: 2 256
Привет,
Може ли съвет от къде мога да си купя виали на Tom Ford Privet Blend? Намерих само в официалния сайт, но някой може да е срещал някъде. Simple Smile

# 582
  • Мнения: 860
Ако някой се интересува от парфми на Том Форд, може да погледне в parfumi-shop.net. Има добри намаления от днес.

# 583
  • Мнения: 566
И аз да изкажа мнение за Елинор. Поръчах си нектара на V&R преди 2 дни. Нямам никакви съмнения за оригиналността. Но друго ме издразни. Тъй като първоначално помпата явно не е била щракнала и си мислех, че не работи (после я наместих и всичко се оправи), им звъннах и отговора, който получих беше "Ще го изкоментирам с колегите, тъй като не се е случвало и ще ви звънна", но позвъняването го чакам от 2 дни, въпреки че помпичката е добре. Не им звъннах втори път, за да им кажа, че се е оправила, но най-малкото, че те можеха да върнат някакво обаждане, дори да кажат, че не могат да го заменят.

# 584
  • София
  • Мнения: 2 374
ganonini,  цената е чудесна. Както и на комплекта Narciso Rodriguez Pure Musc 50ml + 10 ml за 62.99 лв., предлаган eMAG.

Общи условия

Активация на акаунт