Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 727
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 6 991
Честито! Чакам с нетърпение да споделиш за аромата в другата тема! Grinning

# 646
  • Мнения: 209
Здравейте на всички! От вчера гледам темите и реших да ви питам все пак. Искам да поръчам Calvin Klein Women EDP и го открих в Parfimo като цената за комплектите е много изгодна. Трябва ми за подарък и много се изкушавам. Надеждни ли са за парфюми, че досега имам само две поръчки от тях и то за козметика. Парфюми не съм поръчвала и ме притеснява, че не е за мен.

# 647
  • София
  • Мнения: 438
От dolce.bg пазарували ли сте скоро? Намерих изгоден желан парфюм, но се опасявам да не сгафя и дали не е по-сигурно нотино все пак Simple Smile

# 648
  • Мнения: 2 231
В Долче са си редовни.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 236
От къде поръчвате Тициана Теренци?

# 650
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Честито! Чакам с нетърпение да споделиш за аромата в другата тема! Grinning

Честит да ти е Deetron! 🤗
И аз съм на опашката за отзиви!

# 651
  • Мнения: 7
Здравейте.Отдавна съм си харесала
Karl Lagerfeld for Her Eau de Parfum Spray 85ml
от parfimo (на доста изгдна цена е)
Случайно някой да е поръчвал? Дали е ОК.Благодаря предварително на отговорилите

# 652
  • Мнения: 551
diana_adi, всички продукти са ок - може да се запознаете с препоръчаните магазини на първа страница в темата.

И аз пуснах поръчка в Парфимо - Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life на чудесна цена и едно мини Versace Eros Flame 10ml, мислех да са 2, но се оказа последното.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 13:51 от Valeri Cirilov

# 653
  • Мнения: X
Пристигна Royal Amber S.T. Dupont от dolce.bg. Кутията е надеждно опакована в 2 метра бабъл фолио. Разкошен е!
Скрит текст:

# 654
  • Мнения: 48
А пък моята от Парфимо бе опакована в няма и 20 см бабъл фолио и само една мизерна въздушна възглавничка. Дано поне парфюмът не е менте, че е за подарък. И вече седмица нямам отговор от тях.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 13:35 от bubanka

# 655
  • Мнения: 1 465
Отново доволна от Парфимо! Много добре опакован продукт, голям кашон.
И всичко е точно Simple Smile

# 656
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Здравейте.Отдавна съм си харесала
Karl Lagerfeld for Her Eau de Parfum Spray 85ml
от parfimo (на доста изгдна цена е)
Случайно някой да е поръчвал? Дали е ОК.Благодаря предварително на отговорилите

Днес пристигна моят. Всичко е наред.

# 657
  • Мнения: 88
И аз се присъединявам към доволните от Парфимо. Всичко дойде много добре опаковано, за 1 седмица пристигнаха нещата, нищо счупено, супер коректни.

# 658
  • Мнения: 7

А някой плащал ли е по банков път.Пиша в чата на Парфимо,но не са на линия. По-точно с онлайн банкиране? Какво точно се изписва?Благодаря

# 659
  • Мнения: 81
Аз съм плащала така, веднага след като изберете метода на плащане ви изписва IBAN-а и името на фирмата, по които да преведете сумата. А в причина за плащането попълвам номера на поръчката си. При тях информацията се актуализира на следващия ден след 11-часа. Чак след като е видна сумата при тях, пращат поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт