Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 653
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Последните 2 поръчки от Парфимо платих с банков превод, а в други сайтове, който имат плащане с карта, плащам с карта.

# 661
  • Мнения: 2 255
Да, и аз така плащам на Парфимо.

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Плюс за MakeUp. 😁 Парфюмът дойде опакован добре, наблъскан с хартия в кашона, за да не се лашка назпред-назад. ✌🏻

# 663
  • Мнения: 1 379
И от мен отново плюс за Парфимо. Получих комплекта на Hermes, много добре обвит в бъбъл фолио, отгоре имаше 4 възглавнички, в кашонче - всичко супер Simple Smile

# 664
  • Мнения: 1 174
Получих пратката от Елинор днес. Добре опакована, но бавна доставка - на 03.04. поръчах, на 13.04. получих. Доволна съм, познавам си парфюма, с намалението излезна много добра цена, всичко е точно.

# 665
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Моля, споделяйте и кои парфюми сте поръчали . Grinning

# 666
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моля, споделяйте и кои парфюми сте поръчали . Grinning
Точно сега взех от Елинор комплект 50 мл Флауърбомб, 97 лв ми излезе с кода. Няма обаче празен ход, някой се понапръскал с него, преди да го изпрати. Нищо де, цената е най-добрата, която намерих  за 50 мл.



За първи път купувам комплект от бг сайт, кажете кодът на кутията и на придуктите един и същ ли е, защото моите всички са различни? Нямам съмнения за оригиналност, не е приблем и, че не е "пресен" парфюма, просто ми стана интересно.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 16:08 от Джемма

# 667
  • Мнения: 602
Поръчах от makeup Calvin Klein Еuphoria и козметика. Днес я опаковат, но кога ще дойде поръчката, предвид празниците, нямам идея.
На добра цена са Elie Saab le parfum и Boucheron quatre en rose edp florale.
Има и безплатна доставка за поръчки над 49.00 лв.
В Емаг отново има -20% на парфюми с код Beauty20, валиден до 20.04.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 18:33 от elitanik

# 668
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Aко някой го търси:
https://makeup.bg/product/435922/

# 669
  • Мнения: 6 493
Има ли голямо забавяне от Парфимо напоследък? За колко време пристигат поръчките?
От кога я мечтаех божествено кичозната чантичка на Джейкъбс - поръчах, но да се подготвя колко време ще я чакам Smiley

# 670
  • Мнения: 551
Имат забавяне Парфимо, днес казаха да си чакам поръчката след Великден.

# 671
  • София
  • Мнения: 9 475
Има ли голямо забавяне от Парфимо напоследък? За колко време пристигат поръчките?
От кога я мечтаех божествено кичозната чантичка на Джейкъбс - поръчах, но да се подготвя колко време ще я чакам Smiley
Това изписва при опит за поръчка на страницата им:
Във връзка с предстоящите Великденските празници и настоящето извъредно положение, искаме да Ви информираме, че всички поръчки направени след 09.04.2020(вкл.) ще бъдат доставени след  21.04.2020 г. Благодарим за разбирането.

Аз затова и заложих на Елинор отново, защото не ми се чакат чужбински пратки.

# 672
  • Мнения: 6 493
Много благодаря, Валери, Копче. Simple Smile Ще съм търпелива. Simple Smile

# 673
  • Мнения: X
А от Елинор дали ще дойде до четвъртък (ако не се окаже че го няма нещото...)?

# 674
  • Мнения: 2 230
Ако някой се интересува, цената е добра: https://elinor.bg/product/elie-saab-le-parfum-10?50ml

Общи условия

Активация на акаунт