Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 612
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 998
И аз получих поръчката си от Елинор опаковането е стабилно. Герлен и Пако Рабан с изрязани кодове,  JPG кутийката е ок. Имах и други 2 козметики и те са ок. За пръв път попадам на изрязани кодове и това че някой ми е отварял парфюма не ми харесва 👿

# 736
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Получена днес поръчка от парфимо.
Всичко отново е отлично

# 737
  • Мнения: 5 091
При вас има ли забавяне в поръчките от парфимо, преди 7 дена съм я пуснала, на следващия ден е шипната и до ден днешен няма нищо, статуса и в спиди е Получена информация за пратка.

# 738
  • Мнения: 437
Днес пристигна   Lancome Oud Bouquet /тестер/ от parfumite.eu. Оказа се, че са ми изпратили старата версия. Чухме се по телефона, извиниха се за недоразумението и се разбрахме да го върна с наложен платеж.  Не мога да кажа нищо за парфюма, реших, че е некоректно да пръскам. Все пак е на добра цена, парфюма е спрян и ако  нямах пълна бутилка с която се сдобих наскоро, щях да го оставя.

# 739
  • Мнения: 602
Имам потвърдена поръчка от 9 и изпратена на 12, но още няма движение, освен товарителница. Явно след празниците ще я получа.

# 740
  • Мнения: 3 727
Днес пристигна   Lancome Oud Bouquet /тестер/ от parfumite.eu. Оказа се, че са ми изпратили старата версия. Чухме се по телефона, извиниха се за недоразумението и се разбрахме да го върна с наложен платеж.  Не мога да кажа нищо за парфюма, реших, че е некоректно да пръскам. Все пак е на добра цена, парфюма е спрян и ако  нямах пълна бутилка с която се сдобих наскоро, щях да го оставя.
Не познавам никоя версия. Но не е ли по-добре да е старата. Всичко реформулирано е орязани осакатено... И винаги бих предпочела стара версия,ако има такава...?

# 741
  • София
  • Мнения: 859
В момента в makeup има ли някакъв код за отстъпка?

# 742
  • Мнения: 19 838
Боже, какво се случва с Нотино!
Опитвам се да поръчам с банков превод и вече половин час ме връща на някакъв квартал от падащо меню, което не съществува.
Ама моля ви се оправете ги тези неща, това е направо идиотско!

# 743
  • Мнения: X
Да не би да е за това, че не може доставката да е до личен адрес, а до офис. Аз така с карта се опитах 10 пъти да платя до личен адрес в makeup.bg и ме въща на адреса и това е... Накрая смених доставката да е до офис и платих без проблем.

Няма код в makeup.bg, има безплатна доставка над 49 лв.

# 744
  • Мнения: 3 906
В такива случаи на мястото на личния адрес, пиша адреса на куриера (офиса), с който работят и пак избягвам доставка до адрес Simple Smile

# 745
  • Мнения: 19 838
Аз пък искам доставка от адрес, защото от 2 месеца не излизам от дома.
Поръчах най-сетне, ама смених куриера. През Еконт ми правеше проблеми, смених на Спиди и "тръгна".  Офф, бях забравила колко зле може да са бг сайтовете, въпреки че искаш да изсипеш 1 камара пари.
Извинявам се за офтопика, но внимавайте с поръчките с плащане с карта, банков превод. Сайтовете не са подготвени за реакция и често има бъгове.

# 746
  • София
  • Мнения: 859
Току що направих и първата си поръчка в makeup. Бях си обещала да спра, защото още не съм се нарадвала на последните придобивки, обаче цената много ме впечатли и стрелях. Дано да пристигне другата седмица Blush
Сайта ми прие поръчката до адрес с наложен платеж.

# 747
  • Мнения: 3 906
FatalSnare - Какво си хареса?
Куриера е в съседната сграда. (10 крачки) Не обичам някой да ми казва кога да изляза 😂 Няма как да дойде директно в дома ни.
Чакам поръчка от Douglas. Вече втора седмица няма нищо, утре ще звъня.

# 748
  • София
  • Мнения: 3 853
Днес пристигна   Lancome Oud Bouquet /тестер/ от parfumite.eu. Оказа се, че са ми изпратили старата версия. Чухме се по телефона, извиниха се за недоразумението и се разбрахме да го върна с наложен платеж.  Не мога да кажа нищо за парфюма, реших, че е некоректно да пръскам. Все пак е на добра цена, парфюма е спрян и ако  нямах пълна бутилка с която се сдобих наскоро, щях да го оставя.
Не познавам никоя версия. Но не е ли по-добре да е старата. Всичко реформулирано е орязани осакатено... И винаги бих предпочела стара версия,ако има такава...?

Много исках да пробвам старата версия, инспирирана от много коментари, че е с много хубава и силно изявена пралина, но никъде не я открих за тест. Новата версия на мен никак не ми хареса от тестове - едно скучно, монотонно, суховато дърво и никаква пралина. Подобни дървеса могат да се намерят и за далеч по-малко пари, а пралини белгийски, швейцарски и т.н. от най-високо качество има в доста парфюми. От ексклузивната серия на Ланком, за мен, удовете са най-скучни.

На мен от доста време при поръчка от Нотино ми прави проблем падащото меню за град. Имам регистрация от времето когато беше Енцо и никога не съм плащала с карта и банков превод, но проблема с падащото меню е от 2019 г.

# 749
  • Мнения: 5 091
При нотино има ли забавяне в поръчките и те май като парфимо идват от Чехия май. Парфимо от 9ти Април нямам никакво движение само товарителница с получена информация за пратка и до там.

Общи условия

Активация на акаунт