Пада ми косата

  • 1 564
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 509
Това е съвсем нормален процес. Докато си бременна, поради всички хормонални промени в организма, нищо не е така, както е било. По време на бременността космите на главата не окапват така, както в нормален период, но за сметка на това всичко, което не е паднало, пада след раждането и постепенно организмът се връща към нормалното си състояние. Затова ти се струва, че ти е окапала половината коса, но не е. Прави си маски. Положението е временно, не се притеснявай. Аз имам 5 косъма на главата hahaha и незнам как ще изглеждам няколко месеца след като родя...

# 16
  • Мнения: 69
A на мен ми пада сега ,по време на бременност. #Crazy.Ненормално ли е и с какво е разрешено да се мажа? newsm78

# 17
  • Мнения: 955
A на мен ми пада сега ,по време на бременност. #Crazy.Ненормално ли е и с какво е разрешено да се мажа? newsm78
Не мисля, че  е нормално да ти пада по време на бременност, но пък и не съм специалист, може би не пиеш витамини, посъветвай се с генеколога.

А иначе по темата и аз знам, че когато бебето започне да те познава - започва косопада. И падането не е голямо, а ни се вижда голямо. Защото падат космите, които не са падали по време на бременността. След няколко месеца всичко си идва на мястото, но задължително трябва да се правят маски.

# 18
Здравейте, аз имам косопад от поне три месеца вече, а не съм нито бременна, нито раждала скоро. След като родих преди 6 години имах косопад и с някакъв шампоан от коприва ми мина, но сега май е на нервна почва и стрес. Дайте съвети за разни маски или нещо  за пиене. забелязах  , че когато пия герикапс косопада ми намалява, авно има връзка и ще го почва пак, но все пак повече инфо не вреди.Благодаря предварително.

# 19
  • Мнения: 1 313
Чесъна знам, че много помага. във форума е пълно с такива теми

# 20
  • Мнения: 966
И моята ама нали е само период това...не ми се подстригва косата,че сега тъкмо ми е станала прилично дълга Wink

# 21
Всичко е само от хормоните. Нито съм бременна, нито съм раждала, но нямам менструация вече 5 месец и нали се сещате какво става с косата ми. Ходих на кожен лекар и ми препоръча една медицинска козметика- Анакапс, Анастим- те са шампоан, ампули за втриване и хапчета за пиене. Не са невероятно скъпи и действали и според аптекарката. Стигат за 3 месеца опаковките на ампулите, което е много добре. Ще видим.....Фитовал съм пробвала, но след време косата привиква и вече ефектът не е както в началото.

Общи условия

Активация на акаунт