Течни кристали за коса

  • 23 692
  • 88
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 616

Прозрачно шишенце с черен надпис и бяла капачка. Опаковката, ако се не лъжа, беше сребристо-сива.

# 16
  • Мнения: 2 759
   И аз съм доволна от Биофарма. Свърших шишенцето и сега смятам да си взема само пълнител - доколкото мярнах цените, излиза доста по-евтино.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
И моите са на Биофарма-60мл=10лв, май съм се минала. До сега съм ги ползвала 2 пъти и за ефект още не мога да говоря.

# 18
  • Мнения: 545
А от къде ги купувате - аптека или козметичен магазин?

И колко често ги ползвате - всеки ден, един-два пъти седмично, след всяко измиване на косата?

# 19
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
А мойте са Seri-50мл.-10,50.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 797
А от къде ги купувате - аптека или козметичен магазин?

И колко често ги ползвате - всеки ден, един-два пъти седмично, след всяко измиване на косата?
Има ги в аптеките, а също така съм виждала на Биопойнт течни кристали в ЦУМ и Конкорд

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, кажете - подходящи ли са за употреба при бързо омазняваща се коса? При положение, че се слагат само в краищата й /както и балсама, но той определено ми вреди в това отношение/.

# 22
  • Мнения: 1 616
Моля, кажете - подходящи ли са за употреба при бързо омазняваща се коса? При положение, че се слагат само в краищата й /както и балсама, но той определено ми вреди в това отношение/.

Моята коса бързо се омазнява, но по дължината е суха. Нанасям кристали предимно в краищата и по-малко по дължината. Не съм имала проблеми - косата ми не се омазнява по-бързо. Важното е да се прецени количеството, което се нанася - случвало ми се е да попрекаля и тогава още след няколко часа косата ми изглежда мазна и сплескана... Няколко капки са достатъчни според мен.

# 23
  • Мнения: 6 472
И моите са Биофарма. Косата ми има склонност към омазняване, но и моите краища са сухи. Мажа от средата на косъма до върха. Не ми се омазнява по- бързо от обикновено. Купувам си ги от магазинче за козметика.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря Ви за отговорите - това ме обнадеждава, защото косата ми е много суха в краищата и страшно се заплита. Пада едноскубане, докато се реша... Sick
Моля Ви, кажете - на мокра коса ли се нанасят, и по какъв начин /с гребен, с ръка...?/. Че не се отмиват, както се прави с балсама - това май и сама го проумях Mr. Green
Моля да ме извините, ако въпросите ми Ви се сторят смешни или странни.

# 25
  • Мнения: 1 616
Благодаря Ви за отговорите - това ме обнадеждава, защото косата ми е много суха в краищата и страшно се заплита. Пада едноскубане, докато се реша... Sick
Моля Ви, кажете - на мокра коса ли се нанасят, и по какъв начин /с гребен, с ръка...?/. Че не се отмиват, както се прави с балсама - това май и сама го проумях Mr. Green
Моля да ме извините, ако въпросите ми Ви се сторят смешни или странни.

Щом ти се заплита косата и трудно се реше, значи кристалите ще помогнат (поне при мен помогнаха). На опаковката пише, че могат да се нанасят и на суха, и на влажна коса. Пробвах и двата начина, но нанесени на суха коса не ми хареса - стоеше някак мазно и мръсно. Та аз ги употребявам по следния начин: след къпане леко попивам с хавлиена кърпа косата и я оставям за 5 минути да поизсъхне, но не съвсем, а да остане влажна. След това в шепата си капвам 7-8 капки и разтривам между дланите си. Кристалите са доста мазни, като олио и с "омазнените" си ръце приглаждам най-напред краищата - там има най-голяма нужда. След това масажирам и "мачкам" косата по дължината (приблизително от средата към края), като избягвам допира с кожата и корените. След тази процедура разресването е далеч по-лесно.
Ще чакаме да споделиш впечатления, когато пробваш! Успех! Simple Smile

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И аз използвам на BioPharma и съм много доволна !  Peace

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 426
И аз съм с Биофарма, косата ми вече се разресва лесно, няма заплитане и скубане  Twisted Evil.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз използвам течните кристали на BioPharma - 100 ml. струват 10лв.
Косата ми има склонност към омазняване в корените, но краища са сухи. Мажа само краищата. Кристалите са доста икономични.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодарности за отговорите на моите въпроси, момичета!  bouquet
Ще мина довечера през аптека, да си взема от кристалите на Биофарма, и ще докладвам после за резултата.

Общи условия

Активация на акаунт