Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 534
  • 762
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 103
Явно само на мен тази четка ми е супер неудобна и ги изхвърлих всички Joy О, лятото на вино ще бистрим въпроса с очите, ясно е.

# 466
  • Мнения: 5 832
И аз искам пък! Представям си как всяка е повлякла по един несесер с гримове, обръщаме няколко бутилки вино докато се мажем и накрая всяка си тръгва с вид на избягала от психодиспансер.

# 467
  • Мнения: 1 493
Момичета, мен ме е срам да ви покажа моите очи без грим. Grinning То мигли няма, ама виж торби си имам за 3-ма човека. Grinning От както се помня имам торбички под очите, голям комплекс ми е.



Може ли и на мен да ми дадете някоя идейка за нещо различно. С тази пандемия ще се побъркам..

# 468
  • Мнения: 27 607
dolce, аз държа на мнението си за deep set, а и на това, че имаш прекрасни очи за грим. Halo eye пробвала ли си?
Благодаря Blush За обичайния грим всъщност ми е лесно гримирането, но за нещо по-така не успявам...Какво е halo eye?
LieToMe, според мен очите ти са много хубави и без грим Sunglasses И не знам къде видя торбички? И снимката ти е с хубаво качество, не като моята затъмнена и замазана Grinning

# 469
  • Мнения: X
LieToMe млада и красива си! Къде са тези торби???
dolce, halo eye, spotlight eye, метни ги в Гугъл снимки. Според мен много ще ти отива.



# 470
  • Варна
  • Мнения: 2 851
LieToMe,  идейка да отидеш на очен преглед след тази лудница! Аз виждам доволно количество мигли, че и с извивка и то без спирала! Нямаш тъмни кръгове като мен, а за торбички също не виждам. Тези дни може да ви снимам моите, че откакто ползвам кафееното масло на Икаров и още един крем против тъмни кръгове имам подобрение.


Весели празници на всички!

# 471
  • Мнения: 1 493
Не съм кривогледа, така излиза на снимки. Grinning

Вече ми се ходи на моооре!

# 472
  • Варна
  • Мнения: 2 851
Ох, боже! Сега и кривогледа.... Нищо ти няма, стига си се филмирала, то ясно, че откачаме в тази ситуация, но хайде по-спокойно! Kissing Heart

# 473
  • Мнения: 1 493
Направо, честно си признавам, благодаря на всичко,е все още ходя на работа, иначе бих се побъркала абсолютно реално.

Вече ми се ходи по морето, по разходки, по полянки. Дори едно кафе да пия с някой познат. Grinning Извинявайте за спама. Публикувам едни красавици с чудесен грим.

# 474
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Явно само на мен тази четка ми е супер неудобна и ги изхвърлих всички Joy
О, лятото на вино ще бистрим въпроса с очите, ясно е.
И аз не я ползвам Simple Smile))) може би все пак е добра идея да я опитам! TNX, Есмералдита!
Нийо, каква сладка сводница си ни ти Grinning Разбира се, че ще пием и ще си мерим .... четките Grinning Grinning Grinning

То се е видяло, че ще снимам четки, след като не мога да снимам интересни палитри все с нещо да се отчета...

PS LieТoМe - вчера се бях нагласило в кафяво и сребристо, като първата хубавица, но втората ме кефи повече! След малко ще опитам така! Мерси за идеята!

# 475
  • Мнения: X
Е само сладка сводница не съм била. Четките ти са много по-добри от четките ми. Вече обещавам тази вечер да метна снимки на нещо, поне тези, които са в мен.

# 476
  • Мнения: 683
Момичета,  много са ви хубави колекциите. Повечето правите страхотен грим на очите,  браво! Аз продължавам с опитите за цвят само на долния клепач. Пробвах с червен молив, но като го опушх стана розов. Simple Smile Пак ми хареса. Този път и очната линия ми се получи еднаква:smiley:

Последна редакция: нд, 19 апр 2020, 14:45 от -soft-

# 477
  • Мнения: 1 538
Много красиви очи ! Моите са малки и няма да ми отива подчертаване на долен клепач, вероятно, но ще пробвам. Днес ще отскоча до някоя дрогерия да разгледам за четки. Много години избягвах да слагам сенки, изхвърлих всички четки, а сега така ме запалихте с творчеството си, много сте хубави всички.
Христос Воскресе, бъдете освен красиви и много здрави !

# 478
  • Мнения: 39 433
Супер комбинация!

# 479
  • Мнения: X
Soft, много си красива, гримът ти е супер. Много ти отива цвят на долния клепач.
Pandora, в зависимост с какъв цвят подчертаеш, цветът на долен клепач може да отвори окото и е доста подходящ точно за малки очи, паднал клепач и т.н. Стой далеч от черно или го съчетай с някой цвят.

Ето нещата, които са в мен в момента. 3 големи Наташки и 2 малки са хванали крачка. Ривиера я сложих някъде... ще снимам още

А това са някои от тези, с които се сбогувах

Последна редакция: нд, 19 апр 2020, 16:44 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт