Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 434
  • 762
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 538
Много сте красиви всички ! Amisuy, перфектни вежди, мигли !

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Абсолютно, всички сме красиви, тук грозни няма.Flowers Hibiscus

# 92
  • Мнения: 31 113
Много красиво е момичето!❤

# 93
  • Мнения: 1 349
enigma. benefit Ka brow, Loreal paradise, Nyx tame & frame. И трите са много хубави, за момента фаворит ми е бенефит

# 94
  • Мнения: 23
Благодаря ви момичета, всички сте много красиви тук ! Heart

enigma. benefit Ka brow, Loreal paradise, Nyx tame & frame. И трите са много хубави, за момента фаворит ми е бенефит

Прочетох няколко рецензии за Benefit Ka Brow u Anastasia Beverly Hills. Мисля, че и аз ще се спра на Benefit .. пък и дано си уцеля цвета !  Smiley Благодаря !

# 95
  • Мнения: 1 349
Enigma, Като гледам снимката ти, може би номер 4 или 5.
Това са моите вежди, ползвам 4 в момента, но и 5 ми е добре.

# 96
  • Мнения: 88
Аз ползвам цвят 3 на Ka-Brow. Ще прикача снимка (извинявам се предварително за лошото качество, но рядко снимам грима си отблизо Grin)

# 97
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Моят Ка-Brow е 3.5



# 98
  • Мнения: X
Как съм ви изпуснала!!!!  Направо не мога да повярвам! Моят любим молив за вежди е на NYX- микро нещо си, абсолютен дюп на този на Сийка, формулата и формата са 1:1.
Напоследък съм с ноу мейкъп мейкъп, но тези дни ще се предизвикам и ще се окороня в нещо изтрещяло, с което дори аз не бих излязла. Ривиера на АБХ ме гледа тъжно от шкафа, това би било нашето време за грим...

# 99
  • Мнения: 3 044
Енигма, аз също ползвам на Бенефит, доволна съм. Анастасия знам, че са добри, но не съм си купувала.
За брокатени сенки - защо не си вземеш една палитра на Huda beauty? Например от тези малките, с по 9 цвята, които са 66лв. Ако не се сещаш, пиши да ти ги покажем.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 012
На мен помадата за вежди на NYX не ми харесва. Имам светлия цвят за блондинки, видимо по-изсъхнала ми е в сравнение с ABH, която имам от по-дълго време. Стана ми на малки топченца и цвета не ми се разнася равномерно, а на петна все едно и цветът вече е като...избледнял.
Ползвам на Kat Von D в момента, изключително плътна е като цвят, запълва ми дупките из веждите, но четката ми (на ABH) вече е преизползвана и не мога "да рисувам" косъмчета.
Ползвала съм на ABH и за мен си остава най-добрата от всички продукти за вежди, които имам. Изхвърлих я само защото беше много стара, а имаше продукт за още 2г. напред.

# 101
  • Мнения: 1 467
Много свободно време за експерименти

# 102
  • Мнения: 5 832
Много свободно време за експерименти

Приказно! Heart

# 103
  • Мнения: 39 232
Много красиво!

# 104
  • Мнения: 27 435
Агент, нещо не мога да разбера тези номера как вървят и защо 2 пъти се повтарят номерата от 1 до 6....аз съм с тъмноруса коса- пепелява/светла кожа с розов подтон (не съм склонна да се изчервявам лесно). Веждите ми са нещо което не е нито кафяво, нито русо, с някакъв бежово-сив пепеляв оттенък са (макар, че имам и руси косъмчета на светлина). Според дъщеря ми веждите ми са нещо средно между 1 light на първия ред и 3 med на третия ред (така както изглеждат веждите на дамите на снимките). А така както изглеждат кръгчетата с номерата- сигурно бих избрала 2 light от първия ред (но на снимката нанесено не изглежда точно така...). Thinking

Общи условия

Активация на акаунт