Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 439
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 561
Поръчвала съм само веднъж до БГ в далечната 2017 година. Дойде по пощата след повече от месец.

# 436
  • Мнения: 975
Моята поръчка я потърсих сега, от декември 2018 г, на стойност 58 евро, тоест със сигурност не е била експресна. Може и след това да са променили нещо, не съм повтаряла експеримента Simple Smile

# 437
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Petrova, все едно погледнах собствените си очи  - уникална прилика, а дори не сме сестри (но моите вежди са по-рехави!)
(сестра ми е зеленоока блондинка!) Simple Smile

2 забележки, ако може, за красивия ти грим. 1. По-тъмен външен край. 2. Нашата форма очи има склонност да изглежда леко кръгла, без реално да е такава, и много печелим от очна линия, изпълнена със сенки във външната 1/2 или 1/3 от клепача (сенки или сенки върху молив, опушена!). За тежък/формален фрим - 2/3 от клепача с очна линия, като започва съвсем тънко, а в края е доста по-"дебела" и/или опушена.

Имам 2бр  217 на МАС, но имам и 2 Сигми Е25  и тях ги предпочитам за опушване пред МАС.

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 17:56 от Agent Provocateur

# 438
  • Мнения: 1 102
Агент, благодаря за препоръките. Хич ме няма с очната линия, но сега е подходящ момент да опитвам. Като се докарам да приличам на човек, пак ще кача Blush

# 439
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Агент, благодаря за препоръките. Хич ме няма с очната линия, но сега е подходящ момент да опитвам. Като се докарам да приличам на човек, пак ще кача Blush
Ти си приличаш на човек дори сега Simple Smile)) просто аз най-нахално ти натрапвам моите похвати, защото чак се сепнах от приликата между очите ни!

А иначе за повсеместната през последните години очна линия съм стигнала до извода, че е безкрайно лесно нещо, когато се носи с изкуствени мигли (като повечето от инфлуенсърките). Обаче, когато се опитваш да я направиш минимална и добре изглеждаща във всекидневието си се иска повече труд, изпипване и концентрация. Та винаги с едно наум какво гониш - драма или фина корекция на формата на клепача!

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 07:03 от Agent Provocateur

# 440
  • Мнения: 1 102
Много си красива. И очната линия е самото съвършенство. Почвам сериозни тренировки. В ежедневието не ми е никак удобно да нося мигли, така че трябва да се науча. Да не сме някои далечни братовчедки с теб Joy

# 441
  • Мнения: 1 467

Какво мислите, харесва ли ви?

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 17:47 от bubanka

# 442
  • Мнения: 2 255
Много си красива!

# 443
  • Мнения: X
Много красив грим!
Агент, четката:

# 444
  • Мнения: 66
Здравейте! Някой има ли мнения за тези палитри, които са по 120 цвята?


# 445
  • Мнения: 5 081
Amisuy, страхотен грим, напомни ми за любимото сиво, коя е палитрата с която си гримирана.

# 446
  • Мнения: 5 606
Какво ще кажете за палитрите на W7, гледам имат доста копия на АБХ (анастасия бевърли хилс), някъде из колекциите мернах тази марка, в нашата местна дрогерия ги предлагат та им се чудя.
Аз имам доста техни палитри, може би 12-13 станаха във времето. Някои са доста добри по мое мнение, тъй като нямам база за сравнение все пак, но гледах доста ревюта, където ги сравняват с оригиналните и се приближват доста. Любими са ми Dusk till down,  On the rocks,  Pretty please, Socialite - пигментирани са, трайни и лесно се блендват. Има обаче няколко, които откровено не стават - няма пигментация, размазват се, накрая на деня ги виждам като едно петно буквално. Така или иначе не съжалявам, ползвам си ги, но обмислям в някакъв момент да инвестирам в нещо по-марково Grinning. Но повечето за парите си са добри попадение. Ако искаш, пиши ми какво си си набелязала, за да дам отзив, ако имам впечатление.

# 447
  • Мнения: 1 467
Amisuy, страхотен грим, напомни ми за любимото сиво, коя е палитрата с която си гримирана.
Еденичнин сенки на Catrice и една палитра на Морфи

# 448
  • Мнения: 5 081
kati_v интересува ме SEDUCED, имаш ли я нея.

Amisuy, страхотен грим, напомни ми за любимото сиво, коя е палитрата с която си гримирана.
Еденичнин сенки на Catrice и една палитра на Морфи

Може ли на катрис кои са цветовете.

Последна редакция: чт, 16 апр 2020, 21:20 от bubanka

# 449
  • Мнения: 1 424
Есмералда,не съм вкъщи,затова не мога тези дни да снимам нищо.Когато се прибера,ще ги снимам.Няма да е много скоро,но няма да забравя Simple Smile
Агент, жестока очна линия! Много,много си красива Relaxed
Петрова,много ми харесва грима ти.Никога не съм ползвала такива цветове,аз като цяло не експериментирам с грима си,което си е скучно отвсякъде. Close
Ния,имам я същата четка Sweat Smile Потвърждавам,че е много хубава.
И аз да се изкажа за четките Smiley Четките на Zoeva и Sigma са много хубави според мен и си струват парите.Моите съм ги купувала на бройка,а не комплекти.Първо,защото съм нямала възможност за цял комплект и второ, защото в много от комплектите има четки,които не бих ползвала Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт