За какво си говорят мъжете?

  • 4 640
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 377
И аз като Лео излизам "само с мъже", в 90% от случаите съм единствената жена и чак от време на време забравят присъствието ми.  Mr. Green
Та личните ми наблюдения са, че темата за жените не е толкова актуална, а когато въобще се подхване е по-скоро с шеговит тон. Обикновено разговорите са за футбол и залози /това им е страстта на повечето/, коли, пц и игри, филми, музика, работа, политика и т.н. и т.н. Обикновено доста сериознои дискусии и спорове се заформят.  Wink

# 16
  • Мнения: 614
Изхождам от наблюденията върху мъжа ми и компанията, та обикновено разговора се върти около коли, риболов, спорт, жени...
Жените сме тези който обръщаме внимание на популацията на дивите прасета, цените на магданоза и и и обсъждането на трета жена Simple Smile

# 17
  • Мнения: 819
Аз пък мисля, че почти не си говарят! Мъжът ми има един много добър приятел/да не кажа най-добрият/ и като се е виждал с него и аз го питам кво прави П., нещо интересно има ли и той ми отговаря "А, не знам, той П. през повечето време си мълча" . На човека просто си му е приятно да си седи и да си мълчи. И това обаче не им пречи и на 2-мата. Аз бих се побъркала, но за тях това е един вид релаксация и спокойствие и вече не се чудя,приемам го за нормално.

# 18
  • Мнения: 677
за скъпи коли и бързи жени... Twisted Evil

# 19

И на мен  са  споделяли  newsm10

# 20
  • Мнения: 42
Футбол,коли... Thinking .Обичайните неща

# 21
  • Мнения: 260
Мечтаем си, кога най после ще заработи затвора за грозни жени, и по улиците ще останат само хубавите.  smile3534
Както знаем вече всички потребителки в този форум са много хубави и на тях не им е там мястото

# 22
  • Мнения: 7 474
Мечтаем си, кога най после ще заработи затвора за грозни жени, и по улиците ще останат само хубавите.  smile3534
Както знаем вече всички потребителки в този форум са много хубави и на тях не им е там мястото

Абе жени ще останат, ама ако има същия за мъже  ooooh! Ще си ходим сами ,че убавците са рядкост hahaha

# 23
  • Мнения: 260
Мечтаем си, кога най после ще заработи затвора за грозни жени, и по улиците ще останат само хубавите.  smile3534
Както знаем вече всички потребителки в този форум са много хубави и на тях не им е там мястото

Абе жени ще останат, ама ако има същия за мъже  ooooh! Ще си ходим сами ,че убавците са рядкост hahaha
Хубавите мъже отиват охрана на затвора, няма да ни правят конкуренция на нас грозните.  #2gunfire
А тогава да видим как ще ходите ?  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 716
Винаги съм искала мъж с ума на Айнщайн и с тялото на Арнолд!
Но все попадам на обратния вариант.  Joy

# 25
  • Мнения: 260
Винаги съм искала мъж с ума на Айнщайн и с тялото на Арнолд!
Но все попадам на обратния вариант.  Joy
Че какво му е лошото на тялото на Айнщайн, а и на акъла на Арни( все пак човека е губернатор на Калифорния).  newsm78
Някои разбират, че са си мечтали за погрешните неща, едва когато мечтите им се осъществят!  #Crazy

# 26
  • Мнения: 2 716
Аха! А кой роптае срещу некрасивите дами?

# 27
  • Мнения: 260
Аха! А кой роптае срещу некрасивите дами?
Тук няма такива, така че не се притеснявам.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 517
При моят например зависи с кого се е събрал: с едни приятели говорят само за коли, с един друг за жени и секс, с някои за работа...А с моите приятелки си говорят за деца, лекарства  Joy .Наистина!  bowuu И доста добър диалог се получава  hahaha

# 29
  • Мнения: 130
ЗА жени, мотори, коли, казармата, музика .... и какво ли още не.

Общи условия

Активация на акаунт