За какво си говорят жените?

  • 8 460
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 494
Тези, които имат любовници, споделят Радини вълнения. Другите за мъжете си.
В общи линии света се върти около секса, така че това е темата.
Ако си говорите за разкрасяване, то това е свързано с визията, респективно секса. Ако си говорите за свекървите, то това е свързано с псувни, респективно секса. Ако не беше секса и децата нямаше да ги има.  Joy Joy Joy



 smile3508Абе света се върти около Секса. newsm48

Секс но май само на приказки smile3534

# 46
  • Мнения: 1 289
Тези, които имат любовници, споделят Радини вълнения. Другите за мъжете си.
В общи линии света се върти около секса, така че това е темата.
Ако си говорите за разкрасяване, то това е свързано с визията, респективно секса. Ако си говорите за свекървите, то това е свързано с псувни, респективно секса. Ако не беше секса и децата нямаше да ги има.  Joy Joy Joy



 smile3508Абе света се върти около Секса. newsm48

Секс но май само на приказки smile3534




е,не може да става форумско достояние кой кога ,как и с кой прави секс.Забравих да си включа камерата в спалнята  Embarassed Embarassed

# 47
  • Мнения: 494
Тези, които имат любовници, споделят Радини вълнения. Другите за мъжете си.
В общи линии света се върти около секса, така че това е темата.
Ако си говорите за разкрасяване, то това е свързано с визията, респективно секса. Ако си говорите за свекървите, то това е свързано с псувни, респективно секса. Ако не беше секса и децата нямаше да ги има.  Joy Joy Joy



 smile3508Абе света се върти около Секса. newsm48

Секс но май само на приказки smile3534




е,не може да става форумско достояние кой кога ,как и с кой прави секс.Забравих да си включа камерата в спалнята  Embarassed Embarassed

Що да не може? newsm12 Я всеки да разкаже по нещо по така ........нали затова си говорим пък нищо не казвате

# 48
  • София
  • Мнения: 74
зависи с кой? и колко сме близки.
- за децата
- за работа
- за хубава музика, храна, питиета
- за мъже, коли, мотори
- за секс..... и пак секс  Embarassed


И аз така .Първото и четвъртото по-често.

# 49
  • Мнения: 490
Айде стига сте лаели  похапете малко Wink

# 50
  • Мнения: 1 517
Хайде, бе Дами...коя ще се осмели първа...всички чакаме пикантерии  Wink Ние днес със снаха ми обсъждахме коя поза е най-подходяща за бременни. Тя пита - аз отговарям   Whistling нали съм кака - акъл давам.

# 51
  • Мнения: 1 289
Страничната ли? newsm78 Така съм чувала,де.Ние още си практикуваме вссички пози  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 490
Хайде, бе Дами...коя ще се осмели първа...всички чакаме пикантерии  Wink Ние днес със снаха ми обсъждахме коя поза е най-подходяща за бременни. Тя пита - аз отговарям   Whistling нали съм кака - акъл давам.


За това няма точна поза- и на челна стойка да застанеше като няма да стане - няма да стане просто!
Пък като ще стане може и в прав стоеж да ти е позата и хващаш  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 866
Аз с приятелките си говоря за всичко друго освен за секс. Него обичам само да го правя, не обичам много да го говоря. Виж някои мои приятели мъже обаче са ме засипвали с подробности от сексуалния им живот и все още ме втриса като се сетя...Ужасявам се да ми се обяснява някой кое, как го прави. И колкото и да се опитвам всеки път да им обясня- най-вече на един от тях да спре да ми дава подробности за сексуалния си живот, той все успява да ме информира за него. Просто е някакъв тежък случай! Някои мои приятелки също са ме подпитвали, но аз гледам да обобщавам само. Не знам защо така не ми се говори...Всъщност май веднъж във форума само изтърсих нещо относно сексуалния си живот, но просто темата ми стана забавна и се увлякох... Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 517
Аз обичам някой да ми споделя...но аз да разказвам не ме бива много. Срам ме е  Wink

# 55
  • Мнения: 494
Аз обичам да владея положението-обожавам да съм отгоре. newsm47 и тогава да хапя newsm48


И аз гледам все да съм отгоре или пък все така се случва.Но за хапане не съм се сещала щото съм с обратна захапка . Smile

# 56
  • Мнения: 260
Ние с моите приятелки си говорим за всичко за което се сетим.
За семействата ни,за секс,за предстоящи интересни събития-ами за всичко интересно cheers

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз с приятелките си говоря за всичко друго освен за секс. Него обичам само да го правя, не обичам много да го говоря. Виж някои мои приятели мъже обаче са ме засипвали с подробности от сексуалния им живот и все още ме втриса като се сетя...Ужасявам се да ми се обяснява някой кое, как го прави. И колкото и да се опитвам всеки път да им обясня- най-вече на един от тях да спре да ми дава подробности за сексуалния си живот, той все успява да ме информира за него. Просто е някакъв тежък случай! Някои мои приятелки също са ме подпитвали, но аз гледам да обобщавам само. Не знам защо така не ми се говори...Всъщност май веднъж във форума само изтърсих нещо относно сексуалния си живот, но просто темата ми стана забавна и се увлякох... Embarassed

Просто някои хора много леко говорят за това, а на други им е трудно. Няма лошо и в двата случая. След като някой ми е приятел, защо да не го изслушам и на такава тематика?

# 58
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз като се събера с приятелки,говоря само аз,рядко някой се врежда да вземе думата от мен  umnikuu   И в повечето случаи говоря за себе си Mr. Green  Е добре де,понякога и за мъже и секс Embarassed

Ако зодията ти е като ника ти съм сигурна, че е така  Wink
За нас близнаците казват, че рано проговаряме и оттогава не спираме...  umnikuu  phoneuu  ruporuu

# 59
  • Мнения: 3 164
Много рядко с приятелки си говорим за секс, по-често за мъже Crazy за мода, за ремонти и най-вече за децата.
А да, и  обсъждаме/разбирай клюкарим Mr. Green другите жени Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт