За какво си говорят жените?

  • 8 470
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 500
Разбира се, че с подробности, и до най-малкия детайл. smile3521

# 91
  • Мнения: 1 289
Разбира се, че с подробности, и до най-малкия детайл. smile3521


Все се надяваме "детайлите" да не са малки.  Joy  Иначе сме безкрайнооооо изчерпателни... Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 647
Гледайте "Секса и града " и вижте за какво си говорят жените . Може би има известна разлика в изказа , но общо взето темите са същите или подобни newsm08

# 93
  • Мнения: 1 451
Гледайте "Секса и града " и вижте за какво си говорят жените . Може би има известна разлика в изказа , но общо взето темите са същите или подобни newsm08
Гледали сме го, ама съчетанието на пуритански традиции и опити за заобикаляне на американската цензура не е особено успешно. Претенциите на филма са големи, но резултатите са жалки Simple Smile

# 94
  • Мнения: 5 362
Обикновено за други жени-клюки,интриги въртят,а  newsm78 и за мъже  Joy

# 95
  • Мнения: 220
За секс и мъже говорят,то е елементарно...
а като се появи някоя навлек(как и е женския род на тая дума бре  Embarassed) за деца,и като им писне от навлеканата(дали пък не целнах рода) говорят за домакинство. Sunglasses

# 96
  • Мнения: 10 758
За секс и мъже говорят,то е елементарно...
а като се появи някоя навлек(как и е женския род на тая дума бре  Embarassed) за деца,и като им писне от навлеканата(дали пък не целнах рода) говорят за домакинство. Sunglasses
Май е навлекана.Ама като я чуя тая дума и си мисля, че се е облякла много Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 2 381
С различни жени - за различни неща, най-често от "А" до "Я".
Абсолютно правилно. За секс - само с най-близките приятелки.

# 98
Разбира се, че с подробности, и до най-малкия детайл. smile3521

Ами ако някои подробности се харесат на събеседничките Ви и те тайно решат да се "облажат"?

# 99
Темите са разнообразни.
С по-шашавите за мъже,секс и разни пикантерии
С по-консервативните (дето често са си и смотли,щото като сложиш капаците -затъпяваш определено) -
разкатаваме цялата рода до девето коляно Laughing
 

# 100
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами........ за други жени, за мъже, за нещата от живота........

# 101
  • Мнения: 560
За кво,за кво,как за кво newsm48-за тия мъже,за ония мъже,за грозни мъже,за красиви мъже,за мъжете в работата, за мъжа на съседката,за нашите мъже,за чуждите мъже,за мъжете по телевизията.....ааааа и за секс и свирки  smile3508.

# 102
 С различните приятелки си говорим за различни неща. С най-близките ми приятелки си говорим най-вече за мъже и секс, но например с приятелките от службата си говорим повече за работа.  А имам и друга приятелка, която е страшна романтичка и с нея например не бих си помислила да си говорим за секс, защото зе каже, че съм мръсница.  С друга моя приятелка, която работи в министерството на финансите си говорим най-вече за финанси, политика, икономика. Така, че с всички си говорим на различни теми. 

# 103
  • Мнения: 7
Зависи с коя приятелка си? За мъже и за секс се говори  с определени хора.Снепознати ми е по лесно, на мен конкретно.

# 104
  • Мнения: 835
За различни неща с различни хора. С близки приятелки за всичко, с познати се получава познато на всички жужене. Просто прехвърчащ разговор на различни теми.

Общи условия

Активация на акаунт