Заедно вкъщи във Варна

  • 17 852
  • 477
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Тука пък щото не вилнее епидемията. Просто не влизат в статистиката. Наистина ли някой мисли, че в цяла България случаите са само 300 или колкото там обявяват?!

# 241
  • Варна
  • Мнения: 7 147
6000 студенти ще отидат на бригада в САЩ. Явно апетита за пари е по-силен от разума.
Къде и кой твърди това? Аз не мисля, че е вярно. Те и да искат, няма кой да ги пусне да влязат в Щатите...

# 242
  • Варна
  • Мнения: 14 552
Имаше интервю с Хекимян и техен представител. Невероятно, но факт.
Повечето заразоносители идват от чужбина.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Никой няма да проведе интервютата, спокойно. Плюс това, Тръмп отдавна иска да спре зелените карти плюс H2B визите.

# 244
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Имаше интервю с Хекимян и техен представител. Невероятно, но факт.
Повечето заразоносители идват от чужбина.
Интервю с Хекимян въобще не значи, че някой някъде ще замине... Wink

# 245
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Градът ни, хора, става все по-оживен с всеки ден. Не знам какви ги плещят ония горе ама скоро всичко ще заработи, така като гледам. Без пари не се живее и хората трябва да плащат сметки. Което значи, че ще преглътнат риска и ще тръгнат на работа.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Така е, същото виждам и аз. Вчера излязох за първи път от много време. По една малка улица до Ботевата градинка си работеха шивашко ателие, сватбена агенция!, строежи, магазин за сладки и кафе, за обувки и т.н.

# 247
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Аз във фейса мярнах, че вчера позната е правила РД на детето си, в клуб, с няколко деца и всичко как си му е редът. Останах без думи.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Е това е за доклад в полицията и РЗИ!

# 249
  • Мнения: 25 818
Днес излязох защото ми трябваше часовникар. Намерих за няма и 5 мин. Всичко работи, въпреки студа, хората си щъкат на пред на зад. Да, повечето с маски, но не са заврени у дома да се облъчват от новините.

# 250
  • Мнения: 2 598
Даамм, живота си върви. А аз подозирам, че след като няма да удължават извънредното положение след 12-ти (чух го някъде вече не помня къде) си мисля, че и моловете ще отворят.

Бизнеса ги натиска, и няма за къде да шикалкавят вече.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 4 444
О, не, ще го удължат и още как. Менда Стоянова каза, че това е предложено вече от ГЕРБ.

# 252
  • Варна
  • Мнения: 996
Тая Менда ми е в топ 5 на неприятни личности от текущото управление. Прави само някакви куци предложения, все в ущърб на народа.
Но, след като от 10 дни говорят, че т.нар. пик ще е около Великден и аз мисля, че няма как да не удължат ИЗ най-малко до края на април.
Ако до тогава не са ги измели. Grinning

# 253
  • Мнения: 25 818
Ще напъват до май месец да сме под ключ, да видим колко спесявания има народа.
Ще има виденовата зима тази пролет. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 5 390
Е-е-е, Лъки , ти помниш ли я 1996 г.? Да не си била бебе тогава?
Аз - да, тогава за 2 мес. от стрес и уплаха свалих 12 кг,  а нямаше пари и възможност да си купя нови дрехи, то по магазините бе - едно голямо нищо от към избор.

Общи условия

Активация на акаунт