Заедно вкъщи във Варна

  • 17 789
  • 477
  •   1
Отговори
# 255
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Вестник Доктор от 2014 година!!!

# 256
  • Мнения: 25 758
Е-е-е, Лъки , ти помниш ли я 1996 г.? Да не си била бебе тогава?
Аз - да, тогава за 2 мес. от стрес и уплаха свалих 12 кг,  а нямаше пари и възможност да си купя нови дрехи, то по магазините бе - едно голямо нищо от към избор.
Дете бях, но помня чудесно че беше гадно. Имаше барикади. Нямаше храна в магазините, и пари в портфейлите. Народа излезе на протест.

# 257
  • Варна
  • Мнения: 996
Щели да предложат ИП да продължи до 13.05. И в статиите коментарите са много интересни, не е зле някой от правителството да чете. Ще стане страшно!

# 258
  • Варна
  • Мнения: 17 967
То пък като ги изметат, ще цъфнем и ще вържем. Те са си оплели кошницата.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 4 444
О, за коронавирус има много по-стари статии и изследвания, особено на руски. Пример:

# 260
  • Мнения: 1 009
Вестник Доктор от 2014 година!!!



Да не се приема като заяждане, но вестникът е 24 часа, а рубриката Докторе кажи.

# 261
  • Мнения: 13 816
Е-е-е, Лъки , ти помниш ли я 1996 г.? Да не си била бебе тогава?
Аз - да, тогава за 2 мес. от стрес и уплаха свалих 12 кг,  а нямаше пари и възможност да си купя нови дрехи, то по магазините бе - едно голямо нищо от към избор.

Аз го помня-  точно се бяхме изнесли на квартира и планирахме да се женим. За има няма два месеца заплатата ни стана по 7 долара. Оцеляхме. Пак ще оцелеем.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Май месец чакат доставките на тестове и маски. Манипулират ни.
На тиквата ще му падне короната, с основание.

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 22:52 от Viviana91

# 263
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ваксини? След месец? Никой няма да ги пусне за употреба без месеци тестване върху животни и след това тестови групи хора. Някой би ли си сложил такова чудо изобщо? Бррррр

# 264
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Сори,тестове. Коригирах.

# 265
  • Мнения: 1 918
Има ли някъде във Варна работещ детски магазин, примерно Комсед до Декатлон, или Рая тойс?

# 266
  • Мнения: 25 758
Има ли някъде във Варна работещ детски магазин, примерно Комсед до Декатлон, или Рая тойс?
Комсед не е до Декатлон, преместиха го в мола. Не работят моловете.
Раята работи, както и Джъмбо.
Хиполенд и Комсед може он лайн да се поръча, идват бързо.

# 267
  • Мнения: 5 386
Да, в моловете не работят детските магазини, аз да питам, какво има в бившата сграда на комсед срещу айко?

# 268
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Аз се чудя откъде ще си купувам дрехи като се стопли времето тия дни. Нямам нищо лятно, хора...

# 269
  • Мнения: 10 833
Аз се чудя откъде ще си купувам дрехи като се стопли времето тия дни. Нямам нищо лятно, хора...
За вкъщи защо са ти летни дрехи Grinning Пък както е тръгнало с този студ...
Аз преди карантината накупих на детето сума пролетни дрешки, които явно ще си мухлясат в гардероба...

Общи условия

Активация на акаунт