Неспокоен сън!

  • 1 110
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 546
Ние сме също от групата на вечно въртящите се деца. Такъв си е от бебе. И при нас е събитие когато спи спокойно, даже започвам да се притеснява да не се разболява нещо в такива моменти. Опитахме с чувал но не се получи.  Sad като се омотал в него през нощта ...като нададе един рев от това, че не може да мърда Божеее!  ooooh! едвам успяхме да го измъкнем за да спре да реве. Втори опит не направих.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син от както се е родил не ни е оставил и 1 нощ да поспим буди ни поне по 10-20пъти на нощ да пие сок. А за въртенето, той не се спира, спи без завивка. Не може повече от 10сек. да спи на една страна, но той и през деня е шугав и не го свърта, та нощем ли... Ние с мъжа ми едвам изкарваме на това безсъние, на всичкото отгоре, ляга доста след 22ч. а сутрин между 6-7 е буден и съответно трябва да събуди всички в къщата. Умираме за сън, но няма как мечтая си поне за 1 нощ в която да не се буди през нощта или поне не повече от 2-3 пъти.  Cry

# 17
  • Мнения: 597
Значи е масово явление това въртене при децата.
Аз тази нощ си поставих за цел да не ставам много често.И така...Влади си се въртя пак по същия начин,но аз станах да го завия не повече от 2-3 пъти и поспах повечко.Надявам се да не свикне да спи все така отвит,все пак идва есен...зима...

# 18
  • Мнения: 268
Дъщеря ми спи неспокойно откакто се е родила - колики, зъби, за вода, за мляко, преживявания от деня, зара ди жегите. за завиване не може да се спомене дори. Лятото въобще не я завивам, защото точно след 1 минута е отвита. За сега е здрава. Мен също ме тревожи този проблем, но не знам какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт