Отговори
# 15
mojata kosa pada6e mn v 3-5mes,no e mn vajno s kakvo se re6i6-4etka ili greben.ako e 4etka trjabva da e plastmasa(hubava)ako e greben ne e lo6o da e darven ili plastmasa.az se opravih kato si kupih hubav greben,pdstrigvah se vs mes.i izpolzvah maskata na elseve-jatata.daje friziorkata mi na skoro me popita kak se vazstanovi.dano ti pomogna stezi saveti Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 6 983
Ами около 20-ина косъма плюс-минус  Crazy
Ти може да пиеш някакви витамини Merz, Nutricap или подобни.А може и да е сезонно  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 6 983
или може би след едно подстригване с бръснач,

Подстригването с бръснач, мисля че няма отношение към проблема.По-скоро косата ще ти цъфти повече отколкото да пада  Thinking

# 18
  • Мнения: 413
Не знам, момичета, ще пробвам всякакви средства срещу неприятния проблем, но все повече започвам да мисля, че я изтощих от боядисване, кичури и всякакви такива неща.
От една седмица ползвам Фитовал  - шампоан и капсули и мисля, че вече има ефект!
Сутрин вече не пада толкова много, а през деня ръся периодично по някой косъм върху клавиатурата, което ме изкарва от обувките.
Надявам се да отмине наистина, защото не смея да се боядисам и приличам на идиот в главата, а все пак работим с хора, трябва да изглеждаме прилично.
Благодаря ви за съветите.

# 19
  • Мнения: 4 546
и на мен косата ми капе страшно много сега. и 10 пъти един след друг да прекарам ръка през едно и също място, все пада по нещо  Confused засега само  готови маски за коса ползвам, но май няма ефект. какъв е този шампоан Фитовал, медицински ли е? и каква му е цената?

# 20
  • Мнения: 413
Фитовалът - шампоан и капсули струват около 15 лв двете, ако си вземеш голямата опаковка шампоан.Медицински са, словенско производство, мисля, че много момичета са доволни от него, аз съм чувала за тази марка именно тук - във форума.
Препоръчва се комбинираната употреба на двете. Съсътваките са изцяло естествени, дори капсулите са казват :за биологично подхранване на косъма.
Мисля, че са много добри, но пак от момичетата знам, че трябва поне 1-2 месеца да се пият, за да има истински ефект.
Логично е  косопадът в повечето случаи да е въпрос на вътрешни липси, а не на външни някакви проблеми, затова реших да изпробвам с тези витамини.

# 21
  • Мнения: 193
 В последната година и няколко месеца косъм не ми падаше от главата, но през последните седмици не е така- космите са много и то не само по гребена, ми и по възглавницата. Sad

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз съм с дълга, гъста и много къдрава коса. Обикновено доста ми пада, като я реша. Сега напоследък и повече, защото преживях много стрес. Притесних се доста, защото вече започвах да го забелязвам, но тъй като съм по-спокойна вече, мисля, че нещата си се връщат в нормалното русло.  smile3521

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Моята коса също е дълга, сутрин обаче падат не повече от 7 косъма,а иначе има периоди с по обилен косопад,предимно пролет и есен.

При мен този период на падане е края на есента, началото на зимата.

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ами моята я реша най-много 2 пъти в седмицата, и тогава яко пада, но тя е и много дълга и адски гъста, така че не се притеснявам.

А, и интересно ми е, как точно си ги преброихте падналите косми Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
Сега, 3 месеца след раждането ужасно ми пада косата, по цели шепи косми събирам сутрин...  Sick

# 26
  • Мнения: 413
Ами моята я реша най-много 2 пъти в седмицата, и тогава яко пада, но тя е и много дълга и адски гъста, така че не се притеснявам.

А, и интересно ми е, как точно си ги преброихте падналите косми Laughing
Cry ми така :едно, две, три... Laughing
Как иначе, то смешно звучи отстрани, ама кот ти дойде до главата, почваш и глупости да правиш.

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Изключено е да преброя космите  #Crazy Има сутрин по възглавницата ми, а когато се реша са наистина много  ooooh! Напоследък ми се позасили косопадът, но за дължината и гъстотата на косата си го приемам, че е в нормални граници.

# 28
  • Мнения: 952
незнам колко коса ми пада но мисля че при мен е в рамките на нормалното Rolling Eyes По гребена си остават косми а ма то и това е нормално. По възглавницата сутрин няма ама по земята има и като ги видя откачам Close

# 29
  • Мнения: 2 673
ами незнам ,пада си  Mr. Green някой път чак се плаша, ама добре ,че не си личи.......все още Laughing

Общи условия

Активация на акаунт