Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 март 2020, 10:17 ч.

Профекунд

• 181
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, дами !
Рових се във интернет и във форуми, но така и не намерих някакъв коментар относто хапчетата "профекунд" . Има ли някой, който да ги е приемал и да е имало резултат от тях. Ще ви бъда благодарна да споделите Simple Smile

# 1
Здравей, аз също също се рових, но не намерих никаква информация, освен в техният сайт. Пия ги от 20.02 до момента препоръчани ми от Д-р Александър Калчев(Адела фертилити) единственото, което забелязвам, за момента е че цикъла ми е обилен, а преди беше почти само на зацапване и 1ден с кървене. Аз съм с ИР и главно затова ми са изписани, за да може да подържам диета и хапчетата да помогнат при симптомите ми за поликистозни яйчници. Дано при тебе резултата да е по-добър. 👍😊

# 2
  • Rock 'n Roll Land
Много пари за съставки, които можеш да си набавиш за по-малко.

# 3
Аз пия Профекунд от шест месеца ,в момента си допивам последния блистер,и се случи чудото този месец. Засега не сме видели още сърце ,но се надявам всичко да е наред. Пия ги всяка вечер преди лягане. Седят ми до мен. Наистина всички навсякъде пишат ,че същите съставки ги има поотделно по- евтино,но се доверих на доктора и реших да пробвам за по- дълго да ги пия. Без да мисля повече за всичко и се оставих каквото стане това. Увеличи се и при мен самия цикъл- стана по- обилен, както когато бях момиче,усещах си овулациите, стана ми точен като часовник на 25 ден,и когато на поредния 25 ден не ми дойде бях сигурна.....направих теста пет дни по- късно и веднага излезна втората черта. Отгоре на това се увеличава желанието ти,преследвах мъжа особено около овулация редовно;).А точно този месец в който се е случило,бяхме три пъти заедно на 7,9,12 ден от цикъла. От седем години обикаляхме по доктори,имам две инсета не сполучливи и щяхме да правим при Калчев на естествен цикъл ИКСИ.Та ако не друго поне се увеличават шансовете от тези таблетки,а при някои се случва и чудо.Може просто да ми е регулирало овулацията. Но се случи. В същото време в което се случи и мъжа ми си пиеше неговите,а сега му останаха две кутии,преди това ги отричаше,сега вика да си ги допия ли....,хаххаа
Успех,момичета каквото и да вземете и отделните съставки,важното е да се натрупат и да си постоянен.

Общи условия

Активация на акаунт