Точен ден за овулация

  • 5 068
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте,
Как мислите дали съм уцелила този път периода на овулация, тъй като си правих тестове
и от прикачената снимка смятам , че от 28.03 до 30.03 са положителни ?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 30
Здравейте,
Как мислите дали съм уцелила този път периода на овулация, тъй като си правих тестове
и от прикачената снимка смятам , че от 28.03 до 30.03 са положителни ?

Според мен 29.3 и 30.3 са положителни!

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте!
Днес си направих тест за бременност на Presto 12 дни след овулацията, като очаквам МЦ на 11.02.2020 г.
Вие как мислите, дали да се надявам? Качвам снимка.

# 18
  • Мнения: 2 838
Аз виждам бледа черта, но все пак имай малко търпение и повтори след няколко дни 😀 Успех!

# 19
  • Мнения: 32
Благодаря! А този тест. Дали е само изпарителна черта?

# 20
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Според мвн е положителен, честито!

# 21
  • Мнения: 32
Много благодаря. Нв знам дали да се радвам, защото това не е за ранно усатовяване. А имам още 4 дни до МЦ.

# 22
  • Мнения: 2 838
Изчакай 4 дни и повтори Simple Smile на мен и втория си ми изглежда +.

# 23
  • Мнения: 32
Много благодаря! Дано наистина е положителен. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 106
Здравейте дами, правих си тестове за овулация тези дни, и мисля, че ще уцелим момента, но искам и вашето мнение .. моля..
Тази снимка е от вчера

А тази  от преди малко

От предишните 2 дни няма да качвам, защото чертата беше много бледа, едвам се забелязваше.. благодаря ви предварително. 😊

# 25
  • Мнения: 338
Melinda123, тестът ти от вчера е положителен, а този от днес ти отчита пика на хормона. Очаквай О 12 до 48ч. т.е правете секс днес, утре и на 26-ти.
За повече продорбности разгледай темата за овулация - 1 страница и това което е писала denis.. Не случайно се пише тази инормация! Успех! Flowers Four Leaf Clover
Ако не стане този месец, следващия може да пробвате това ---> http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

# 26
  • Мнения: 106
_Dee_Dee много ти благодаря за отговора, непременно ще прочета темата ☺

# 27
  • Мнения: 33

Според вас положителен ли е?

# 28
  • Мнения: 106

Според вас положителен ли е?
Виж по- горе моят тест,  единия беше като твоя (положителен е) а на другия ден беше даже по-тъмна и от контролната линия.

# 29
  • Мнения: 33

Според вас положителен ли е?
Виж по- горе моят тест,  единия беше като твоя (положителен е) а на другия ден беше даже по-тъмна и от контролната линия.
Да ,но странното е  ,че вчера ми свърши цикъла😀 Вероятно имам ранна овулация ...

Общи условия

Активация на акаунт