Как се изневерява

  • 10 261
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 743
Преди всичко - с ум. Не е задължително да нараняваме хората около себе си. Кой каквото иска да прави - но да бъде дискретно и без излишни изпълнения. А и все пак изневярата не е нещо което повдига тонуса, най-малко Wink

# 121
  • Мнения: 830
понякога просто се случва,не е задължително да си го планирал.Не че съм изневерявала ама така си мисля Mr. Green

# 122
понякога просто се случва,не е задължително да си го планирал.Не че съм изневерявала ама така си мисля Mr. Green

Аз пък го планувам Mr. Green

# 123
  • Мнения: 227
Как ли? Може и спонтанно,може и напук,но важното е да не се разбере.Че после става една мътна..не ви е работа Whistling

# 124
  • Мнения: 220
Ей, Котане, ела да го обясниш това на мъжът ми Wink Laughing
А ти, не искаш да се възползваш? Да не би защото си влюбен в дива котка? И те е страх от последствията? Mr. Green

Да пробвам,ама дали ще ме разбере. Thinking
А не ща да се възползвам щото това значи да предам доверието И,а тя не заслужава подобно нещо.

# 125
  • Мнения: 830
Браво котане,пич си!Не си като някои където се борят за бройка,пък и ТЯ си заслужава Hug

# 126
  • Мнения: 3 500
много се изписа за изневярата, та реших да седнем и да изумуваме "По какво си личи , че има изневяра?" Все пишем за нея , а какво влагаме?

Според мен , това което би ме усъмнило :
- не иска да правим секс както преди /като честота/
- закъснява от работа ,от известен период насам
- не иска вече да излизаме , да ходим някъде заедно
- липсват пари, за които не дава обяснения/ или са несмислени
-тел.звъни- крие се като говори, говори шепнешком
- намирам следи от червило/ парфюм, бележки - ако още така се прави
 newsm78 друго не се сещам за момента , затова вие допълвайте. Wink

Така тази тема ще даде отговори на 5 подобни
Много тъп ще да е човекът допуснал такива грешки, то това е като по учебник - изневерих и искам да ме хванеш.
По-скоро четете вестници. Моят мъж с една бивша дето й бил любовник решават да се забият в някаква местност и какво става на другия ден двамата във вестник "24 часа", а темата отгоре "Къде най-сладко се прави секс сред природата", добре че не правят секс, а се пекат и добре че мацката се пече по корем  Joy Joy Joy

# 127
  • Мнения: 798
Kak,...?Тихо, кротко, тайно и с предпазни средства. Никой да не те разбере, да няма наранени, да няма скандали и пр. фоерверки. Аз затва съм казала на мъжо - не искам да знам, искам само дискретност и да е с кондом, 4е да не ми лепне нещо. Той ако реши вси4ко може да направи. И да го ревнувам и да го проверявам , няма да го спра. Тва важи ако е само заради секс и разнообразие. Ако има 4увства, ве4ееее става лошо...

# 128
  • Мнения: 620
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички  bouquet

Много любов и късмет на изневеряващите ....и по-малко да ги хващат Laughing Wink

# 129
Kak,...?Тихо, кротко, тайно и с предпазни средства. Никой да не те разбере, да няма наранени, да няма скандали и пр. фоерверки. Аз затва съм казала на мъжо - не искам да знам, искам само дискретност и да е с кондом, 4е да не ми лепне нещо. Той ако реши вси4ко може да направи. И да го ревнувам и да го проверявам , няма да го спра. Тва важи ако е само заради секс и разнообразие. Ако има 4увства, ве4ееее става лошо...
Peace

# 130
Kak,...?Тихо, кротко, тайно и с предпазни средства. Никой да не те разбере, да няма наранени, да няма скандали и пр. фоерверки. Аз затва съм казала на мъжо - не искам да знам, искам само дискретност и да е с кондом, 4е да не ми лепне нещо. Той ако реши вси4ко може да направи. И да го ревнувам и да го проверявам , няма да го спра. Тва важи ако е само заради секс и разнообразие. Ако има 4увства, ве4ееее става лошо...
Peace
Душички златни  Laughing Ми вие сте били идеални съпруги бе !Аз такива търся  Laughing

# 131
# 132
добре де ,но стига си се почесвала ,че ще си помисля нещо....че имаш въшки примерно  Heart Eyes  Wink

# 133
Ма ела ме прегледай newsm78

# 134
  • Мнения: 32
Ма ела ме прегледай newsm78
само по главата ли се почесваш, да попитам де като става дума за преглед ??

Общи условия

Активация на акаунт