Как се изневерява

  • 10 235
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Сори за офф-а  ама dope_hat може ли да си изчистиш кутията от съобщения! Embarassed

# 16
  • Мнения: 1 451
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

Това пък защо?



Защо? Защото ми писна да попадам все на такива истории -имам чувството,че хората нямат друга по-смислена работа освен да се нараняват, обвиняват сякаш сме вечни във тая шибана вселена! #2gunfire


Ако може и мълния да ме удари за по-сигурно!

Айде като намериш пистолет обади се и аз да се възползвам. По други причини, не твоите  Wink

# 17
  • Мнения: 490
Откъде да си купя пистолет и да се гръмна най-накрая!

Това пък защо?



Защо? Защото ми писна да попадам все на такива истории -имам чувството,че хората нямат друга по-смислена работа освен да се нараняват, обвиняват сякаш сме вечни във тая шибана вселена! #2gunfire


Ако може и мълния да ме удари за по-сигурно!

Айде като намериш пистолет обади се и аз да се възползвам. По други причини, не твоите  Wink




Ти нямаш право -имаш двама сина ! Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 260

Ти нямаш право -имаш двама сина ! Hug

Това си е дискриминация  Cry
Ама той не е казал че иска да се гръмне !
По тази логика аз като имам четири деца( и жена ми иска поне още 2) трябва да стана безсмъртен  Joy

# 20
  • Мнения: 3 886

Ти нямаш право -имаш двама сина ! Hug

Това си е дискриминация  Cry


еи я горе главата къде остана амбицията и уважението ти?

# 21
  • Мнения: 631
Ще се усъмня единствено ако отиде на риба току що излязъл от банята, обръснат и напарфюмиран.

# 22
  • Мнения: 7 186
Ще се усъмня единствено ако отиде на риба току що излязъл от банята, обръснат и напарфюмиран.


Или се върне от риба по същия начин. Wink

# 23
  • Мнения: 260
Ще се усъмня единствено ако отиде на риба току що излязъл от банята, обръснат и напарфюмиран.


Какво съмнително има? Няма да се къпе при рибата, защото ще я уплаши. Рибата като го види небръснат, ще се уплаши и ще избяга. И освен това не знаеш ли, че рибата кълве най - много когато мирише на хубаво.
Виж ако си забрави въдиците и донесе риба, вече е съмнително.  newsm78  #Crazy

# 24
  • Мнения: 631
Ще се усъмня единствено ако отиде на риба току що излязъл от банята, обръснат и напарфюмиран.


Какво съмнително има? Няма да се къпе при рибата, защото ще я уплаши. Рибата като го види небръснат, ще се уплаши и ще избяга. И освен това не знаеш ли, че рибата кълве най - много когато мирише на хубаво.
Виж ако си забрави въдиците и донесе риба, вече е съмнително.  newsm78  #Crazy

Ха, да си забрави въдиците - това е немислимо при нас, та той ако има вариант ще ги сложи да спят между нас Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 451
Ама той не е казал че иска да се гръмне !

Бе баш това ми се иска да ти кажа...

# 26
  • Мнения: 1 451

еи я горе главата къде остана амбицията и уважението ти?

Ще се оправя някой ден ...

# 27
  • Мнения: 260
Ама той не е казал че иска да се гръмне !

Бе баш това ми се иска да ти кажа...

Абе май това почва да става заразно?  newsm78
Карай си първите сто години както досега, пък после е по лесно - само по гръб.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
...та той ако има вариант ще ги сложи да спят между нас Simple Smile

Не се е сетил... Joy...или го е страх да не му ги затиснеш и повредиш нещо... Joy

Ама той не е казал че иска да се гръмне !
Бе баш това ми се иска да ти кажа...

Ааа, н,дей тъй, ва  Naughty Я, сподели какво те мъчи!

# 29
  • Мнения: 260
Ще се усъмня единствено ако отиде на риба току що излязъл от банята, обръснат и напарфюмиран.


Какво съмнително има? Няма да се къпе при рибата, защото ще я уплаши. Рибата като го види небръснат, ще се уплаши и ще избяга. И освен това не знаеш ли, че рибата кълве най - много когато мирише на хубаво.
Виж ако си забрави въдиците и донесе риба, вече е съмнително.  newsm78  #Crazy

Ха, да си забрави въдиците - това е немислимо при нас, та той ако има вариант ще ги сложи да спят между нас Simple Smile
Не е ли по добре, между вас да спят въдиците, отколкото някоя "РИБА"

Общи условия

Активация на акаунт