Защо прозявките са толкова заразителни ?

  • 1 851
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 819
И аз като започна да чета на глас задължително започвам да се прозявам!През няколко изречения!Наистина не мога да си го обясня newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 2 437
Мисля, че защото не ви стига въздух  Thinking

А защо човек не може да кихне с отворени очи? Винаги мигваш като кихнеш.
Joy за това не се бях замисляла

# 17
  • Мнения: 3 211
Аз четох, че се прозяват едновременно хора, които си пасват сексуално.
Даже пишеше, ако в автобуса се прозеете и в същото време човекът срещу вас се прозее, това е най-подходящия за вас партньор. Много силно и много обобщаващо, но е факт, че с мъжа ми винаги се прозяваме заедно:)
Както има и лаф от комунистическо  време, че ако един се прозее на партийно събрание, се прозява цялата зала.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Еее, не, голям смях JoyДокато прочета всичко по темата, се прозях точно 4 пъти hahahaЯвно и виртуално е заразно Joy

# 19
  • Мнения: 27 524
А защо човек не може да кихне с отворени очи? Винаги мигваш като кихнеш.

Не само, че не може, ами е опасно и да се опитва!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Тази тема само като и мерна заглавието, и започвам да се прозявам. Не е истина просто Confused smile3507

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Оооо извинете ме за темата - дано не заспите сега особено тези, които са на работа  Hug
Току що се прозах и аз - е това на нищо не прилича вече  Wink

# 22
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Ако още някой сложи две-три емотикони на прозяващи се човечета, ще трябва пластичен хирург да търся....
Егати, то само думичката прозявка е заразна....

# 23
  • Мнения: 332
Наистина много смешно .Докато четох постингите се прозях поне два три пъти.Наистина.Почна ли гимнастика да играя задължително започвам и да се прозявам.Що така?

# 24
  • Мнения: 1 462
Ми щото ми се спи вече... smile3507

# 25
  • Мнения: 1 526
Аз четох, че се прозяват едновременно хора, които си пасват сексуално.
ауууу  Shocked след 2 ч. всеки ден започваме с колегите едни прозявкиииии, така да се каже- групови  Whistling  #Crazy

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Доколкото знам, дължи се на някакъв вид внушение newsm78 , което се предава чрез прозявката. И естествено се откликва благодарение на съпричастността,дори и неосъзнато.

Бях чула, че се заразяваш от прозявка, ако гледаш прозяващия се в очите, ама малко странно, защото май точно тогава човек е със притворени очи Laughing

# 27
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Докато бях в отпуска по майчинство забелязах, че често се прозяваме заедно с бебето ми.

Още преди години бях установила, че прихващаме взаимно прозявки и с кучето ми  Joy

А иначе, и аз докато четох се прозявах непрекъснато, даже сега...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Защото са удоволствие, като протягането - половин, ама удоволствие! Протягане на устата и лицевите мускули - сутрин и вечер - оооох, кеф! Наместваш си физиономията - това е!  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
Колкото пъти прочетох заглавието на темата, толкова пъти се прозях. Сега отивам да видя защо!

Общи условия

Активация на акаунт