Киселини, какво да направя?

  • 10 314
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 356
         Със солетки се оправях. Flutter

# 16
  • Мнения: 658
И аз се оправям с Talcid на Bayer. В повечето случаи ми е достатъчна една половинка от хапчето Wink А когато не са толкова силни минавам само със сода на върха на лъжичката.

# 17
  • Мнения: 4 195

Аз никъде не съм казала, че содата е безвредна. Абсолютно си права, че е пъти по-вредна от Алмагела, просто написах какво пише на листовките, защото си писала, че е безвредно. Хубаво преди човек да се хвърля на лекарства( особено ако не са му изписани от лекар, а много мами вместо да се консултират с такъв си самоизписват лекарства от форума) е добре първо да се опита да установи кои храни му причиняват киселини, да ги изолира, след това да търси други храни, които да облекчават. Peace
така е права си, аз се поправих за думата безвреден, и това за форума си права, макар че не ги разбирам тези дето не се съветват с лекар първо - става ли въпрос за лекарство - каквото и да е - само след консулте със доктор Peace Peace

# 18
  • Мнения: 601
Аз в началото се притеснявах да пия сода, но като стана непоносимо опитах и наистина имаше добър ефект.
Аз също се оправях с газирана вода- на горна баня има една с лимонче. Много е приятна Peace

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Като родих и така се спасих. Иначе киселини ме мъчиха от 4 месец и то бяха непоносими, повръщах от тях на фонтан  Sick, даже бях смъкнала килограми. Пиех газирана вода, дъвчех дъвки, хапчета дъвчех Талцит или Стопацит, но нищо конкретно не помагаше. Веднъж помага едно, друг път друго. Стискай зъби, това ти остава понякога.
Желая иначе едно леко и безпроблемно раждане.

# 20
  • Мнения: 7 091
така е права си, аз се поправих за думата безвреден, и това за форума си права, макар че не ги разбирам тези дето не се съветват с лекар първо - става ли въпрос за лекарство - каквото и да е - само след консулте със доктор Peace Peace

  bouquet

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Само това ми помагаше. Peace

# 22
  • Мнения: 2 096
Газираната вода помага, но газираното като цяло вреди на бебето и на вас.. аз лично пия вода.. много вода.. минава бавно но славно.. нито хапчета нито газирано..

# 23
  • Петрич
  • Мнения: 321
Аз получавах киселини от всичко,ама наистина от всичко.Помагаше ми само Талцит.

# 24
  • Мнения: 8 917
Здравейте, мами
От няколко дни ме измъчват страшни киселини в стомаха  ooooh!
Моля ви споделета как се отървахте от тях или по скоро как ги направихте по понусими.
Благодаря предварително
На мен ми помагаше Мезим  Peace

# 25
  • Мнения: 3 760
За мен спасението беше активният въглен.

# 26
  • Мнения: 4 621
Към края на бременността и мен ме мъчиха киселини ooooh! Единственото, което ми помагаше беше содата Peace

# 27
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Газирана вода Peace

# 28
  • Мнения: 304
И мен много ме мъчат киселините и първото нещо, кото попитах докотра беше за тях. Изписа ми Фамотидин-наистина помага, но в листовката пише да не се прилага при бременни и кърмачки. Сега и аз незнам какво да правя Thinking

# 29
  • Мнения: 10 758
На мен ми помагаше само газирана вода, но на Девин.Другата незнам защо не ми действаше newsm78

Общи условия

Активация на акаунт