парх за пране за новородено

  • 2 354
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
първите няколко месеца ползвах прах на фирма Amway,идеален беше
Сега пера с Персил,но ако има упорити петна пак слагам от Amway-ския

# 31
  • Мнения: 27 524
Перях му дрешките с няшия прах. Няма проблеми  Peace

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Тео бебе!

# 33
  • Мнения: 8 917
Обръщам се към майчета с опит в прането на дрешки на новородени. Нямам представа каквъв прах за пране да използвам и дали има значение въобще. Ако знаете подходящи, ще ми помогнете много ако ми препоръчате.
Целувки   bouquet

Sano Maxima Peace

# 34
  • Мнения: 3 760
Тео-бебе.

# 35
  • Русе
  • Мнения: 659
В началото ползвах Тео бебе, сега съм купила Персил сензитив и съм по-доволна, двойно ипиране

# 36
  • Мнения: 4 358
............ И Тео бебе, и Персил Сензитив, и Сано максима...всичките съдържат фосфати, тоест почти се обезмисля предпочитането на единия пред другия по отношение на деликатност към кожата и съдържаща се химия.......
Има значение колко са парфюмирани. Ароматизиращата химия е много силен алерген  Peace
Преди време имаше много хубава статия по темата в сп. "9 месеца".

# 37
  • София
  • Мнения: 2 227
Ей този го ползвам и аз... нямам забележки!!! Peace

# 38
  • Мнения: 4 621
Използвах Тео Бебе Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 707
Persil Sensitive
ползвала съм и тео бебе, но не ми хареса толква

# 40
  • Мнения: 48 023
персил или роса бебе,тео бебе и сано максима не ми харесват и много не понасят на малкия
всъшност лекари са ми казвали много пъти да пера само със сапун,дори и в пералнята(настъргваш и слагаш направо в барабана при дрехите),защото праховете били много вредни,но не съм го правила Thinking

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 704
............ И Тео бебе, и Персил Сензитив, и Сано максима...всичките съдържат фосфати, тоест почти се обезмисля предпочитането на единия пред другия по отношение на деликатност към кожата и съдържаща се химия.......
Има значение колко са парфюмирани. Ароматизиращата химия е много силен алерген  Peace
Преди време имаше много хубава статия по темата в сп. "9 месеца".

съгласна съм. и ароматизаторите, и пенителите са неща, които трябва да се научим да не изискваме в препаратите за пране

# 42
  • Мнения: 1 272
Persil Sensitive с омекотител Lenor Sensitive. Харесва ми и аромата и ефекта от изпирането. С тях пера и нашето пране! Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 85
Използвам на Frosh течния препарат за пране. Много е добър и е с лека неутрална миризма, точно като за бебчета  Grinning , а омекотител слагам Silan sensitive.

# 44
  • Мнения: 1 165
Аз ползвам Тео бебе, а понякога и сапуна на Тео.
newsm10 И аз така.

Общи условия

Активация на акаунт